LG 22MP410-B monitörün 2. el fiyatı ne olmalı?

quarra

Centipat
Daha fazla  
Monitör
LG 22MP410-B
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi LG 22MP410-B monitörün 2.el fiyatını pek kestiremedim ve internette de bulamadım. Kestiremememin olayı da pek bilgimin olmaması. Belki bazı arkadaşlar benden daha iyi tahmin yapabilir.

Monitörün herhangi bir sorunu yok ve 1 yıl kullanılmadı bile, sıfır ayarında. Bu monitörü satıp Lenovo G24-20 almayı planlıyorum umarım doğrusunu yapıyorumdur. Neyse, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Evet alınır. İndirim yeterli.
Bu fiyata her zaman düşmüyor.
Geçen hafta 7K'ya gelmişti fiyatı. Stoklar bitince fiyatı 2 katına çıkıyor.

Peki bir soru sormak istiyorum anlayamadığım şeylerden biri de model isminde /BK olması. Aynı model var ama sonunda /BK yok ne anlama geliyor anlayamadım.(sizi de uğraştırıyorum kusuruma bakmayınız)

Peki bir soru sormak istiyorum anlayamadığım şeylerden biri de model isminde /BK olması. Aynı model var ama sonunda /BK yok ne anlama geliyor anlayamadım.(sizi de uğraştırıyorum kusuruma bakmayınız)

BK'nın açılı "Black" demek. Çok takılmayın.
Farklı bir anatomisi yok. Aynı monitör.
Ülkelere göre satış yapılırken eklenen harfler oluyor.

Bk'nın açılı "Black" demek. Çok takılmayın.
Farklı bir anatomisi yok. Aynı monitör.
Ülkelere göre satış yapılırken eklenen harfler oluyor.

Anladım her şey için teşekkür ederim. Son bir soru sormak istiyorum eğer İtopya'dan sipariş verir isem ölü piksel ya da ışık sızması durumunda ne olacak? (ışık sızmasının bütün IPS panel monitörlerde olduğunu bilirim ancak fazlaca olursa ne olacak?) teşekkür ederim.

Anladım her şey için teşekkür ederim. Son bir soru sormak istiyorum eğer İtopya'dan sipariş verir isem ölü piksel ya da ışık sızması durumunda ne olacak? (ışık sızmasının bütün IPS panel monitörlerde olduğunu bilirim ancak fazlaca olursa ne olacak?) teşekkür ederim.

Işık sızmasını normal karşılıyorum. Çok aşırısı için konuşmak gerekebilir.
Lakin VA paneldeki ghosting kadar rahatsız edici kronik bir problem değil. Ben öyle düşünüyorum.
İtopya'nın satış stratejisi ve müşteri memnuniyeti mükemmel sayılmaz.
Fakat AOC'un kendi servisleri ile (garanti belgesinden yazıyor) direkt görüşmen daha hızlı sonuç verdirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı