LG 23M47D-P Monitörde Dikey Çizgiler Beliriyor

luthien52

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Hepinize selamlar, LG 23M47D-P monitörüm var VGA kablosuyla kullanıyorum dünden beri böyle

Ekran Alıntısı.PNG

Ben problemin ekran kartından mı olduğunu öğrenmek için VGA kablosunu çıkarttım sadece prize taktım tekrar böyle olmaya devam etti ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörden yanık kokusu vs geliyor mu içindeki kapasitörler patlamış olabilir veya içindeki görüntü çipi (çipin bir adı var da aklıma gelmiyor şuan) yanmıştır ama monitörde başka görüntü çıkışı var mı varsa bir de o çıkıştan dene (HDMİ, DVI, DP)
internette böyle bir video var ekran paneli demişler sanırsam :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitörden yanık kokusu vs geliyor mu içindeki kapasitörler patlamış olabilir veya içindeki görüntü çipi (çipin bir adı var da aklıma gelmiyor şuan) yanmıştır ama monitörde başka görüntü çıkışı var mı varsa bir de o çıkıştan dene (HDMİ, DVI, DP)
internette böyle bir video var ekran paneli demişler sanırsam :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
IMG_20190715_210024.jpg

Güç kablosu ve VGA kablosunu ileri ittirdim çevirdim çıkardım taktım çok hareket denedim görüntü aldım. Yeşilli yeşilli şeyler çıkıyor alttan ve soldan piksel piksel oluyor, arada alttan bozulmuş yükselen görüntü geliyor güç kablosunu yukarı kaldırıyorum düzeliyor anlayamadım çok saçma birde bu bozulma durup dururken oldu.

Hepinize selamlar, LG 23M47D-P monitörüm var VGA kablosuyla kullanıyorum dünden beri böyle

Eki Görüntüle 416495

Ben problemin ekran kartından mı olduğunu öğrenmek için VGA kablosunu çıkarttım sadece prize taktım tekrar böyle olmaya devam etti ne yapabilirim?

Abi aynı monitörden benim de var ve aynı tıpa tıp aynı ekranı aldım bu sabah. Ne yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı