LG 24GL650B alınır mı?

Hüseyin321

Hectopat
Herkese iyi sosyaller yeni monitör almaya karar verdim mümkünse TN panel ve ghosting yapmayacak bir monitör arıyorum LG 24GL650b gözüme çarptı sizce nasıl alınır mı? Bir sorunu var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Özellikle TN Panel istemenizin sebebi nedir ? Eski kaldı ve görüntü kalitesi VA ile İPS nin gerisinde. Monitor hakkında da görüntüyle ilgili şikayetler duymuştum kötü color banding olduğuna dair

Özellikle TN Panel istemenizin sebebi nedir ? Eski kaldı ve görüntü kalitesi VA ile İPS nin gerisinde. Monitor hakkında da görüntüyle ilgili şikayetler duymuştum kötü color banding olduğuna dair
Hocam ilk 144 hz monitör üm Asus tuf vg24vq dı va panel olduğundan ghosting vardı bı daha imkanı yok ne ips nede va alırım bana tn panel lazım kuzenimde tn panel asusun monitör ü vardı tn panel olmasına rağmen renklerini çok beğendim.

Hocam ilk 144 hz monitör üm Asus tuf vg24vq dı va panel olduğundan ghosting vardı bı daha imkanı yok ne ips nede va alırım bana tn panel lazım kuzenimde tn panel asusun monitör ü vardı tn panel olmasına rağmen renklerini çok beğendim.
Her monitorde ghosting olacak diye bir kayde yok hocam. Tabiki sizin tercihiniz ama iyi bir İPS panel monitordeki görüntüyü hiç bir TN panel veremez.

Yeni konular

Geri
Yukarı