LG 24GN600-B alınır mı?

Aldım Media Markt'tan ancak ölü piksel çıktığı için zar zor iade ettim.
Monitör bu arada çok güzeldi Vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum.Media markt rezillik
Bende pazartesi Media Markt dan sipariş vericektim. Yorumunuz iyi denk geldi. Vatan dan sipariş vericem.

Kesinlikle alınır 1ms GtG gecikmesi var. MPRT modu parlaklık zar ve renkleri soluk gösterir. Gerçek 1 ms GtG verir. IPS panel canlı renk gösterir.

Dalga geçer gibi teşhir ürünü verebilirim diyor.

Konuyu hortlatmış gibi oluyorum hocam ama ben hem rekabetçi oyunlar oynarım yani 1 ms tepki süresi alacağım haliyle fakat öbür taraftan hikayeli oyunlar da oynuyorum yani IPS panel olması da önemli benim için, size sorum şu Vatan Bilgisayar'dan aldınız mı ürünü? Ghosting veya ölü piksel sıkınıtlarını yaşadınız mı? Sizin için nasıl bir deneyim oldu?

Son düzenleme:
Konuyu hortlatmış gibi oluyorum hocam ama ben hem rekabetçi oyunlar oynarım yani 1 ms tepki süresi alacağım haliyle fakat öbür taraftan hikayeli oyunlar da oynuyorum yani IPS panel olması da önemli benim için, size sorum şu Vatan Bilgisayar'dan aldınız mı ürünü? Ghosting veya ölü piksel sıkınıtlarını yaşadınız mı? Sizin için nasıl bir deneyim oldu?

Vatan Bilgisayar'dan aldım gayet hızlı bir şekilde teslim edildi ve ne ölü pixel ne de Ghost sorununa rastlamadım daha. Monitör gayet ince ve şık DP kablosu ile geliyor. Menüsü ise İngilizce.

Merhaba arkadaşlar LG 24GN600-B monitör almak istiyorum fakat biraz kararsızım, daha önce LG'ye ait hiçbir ürün kullanmadığım için. Aslında elden almak istemesem https://www.lg.com/tr/monitor/lg-24gn650-b bunu almak isterdim fakat ne kadar araştırsamda ne Vatan bilgisayarDA ne MediaMarkt'ta bulamadım. Bulduğum ürün ise LG 24GN600-B IPS 23.8" UltraGear 1920X1080 144Hz 1ms HDR10 F-Sync Premium Oyuncu Monitörü Siyah budur. Aranızda kullanan varsa ölü piksel, ghosting, ışık sızması olayları nasıldır? Geçen hafta ASUS TUF Gaming VG24VQ
Almıştım fakat ölü piksel nedeni ile değişim yaptırdım sonrasında bir kez daha ölü piksel çıktığı için iade ettim şimdi ise bayağı korkuyorum. Tavsiyeleriniz ve görüşlerinizi bekliyorum.

Ben kullanıyorum gayet güzel bir monitör Amazon'dan 1611 TL'ye alabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı