LG 24GN600-B ekranı tam kaplamıyor

BreakRuless

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Yeni aldığım LG 24GN600-B monitör'de DP ile bağlantı kurdum. Fakat şöyle bir sorunum var ekran alt kısmı tam kapanıyorken sağ sol ve üstte ufak siyah boşluklar kalıyor. Monitör ayarların da uzatma genişletme gibi bir şey bulamadım. Sorunu çözemedim de ne yapmam.
Gerekiyor bilgisi olan var midir?

Aynı monitöre ben de sahibim ve aynı durum bende de var. Çerçeve ince olsun diye çerçeveden kısıp görüntünün oralarını da siyahlatmışlar. Ben bir sorun yaşamadım oyun oynarken, dizi izlerken göze batmıyor.

Yapılabilecek birşey yok anladıgım kadarıyla bu yorumundan sonra hocam umarım zamanla bende alışırım bu duruma
Aynı monitöre ben de sahibim ve aynı durum bende de var. Çerçeve ince olsun diye çerçeveden kısıp görüntünün oralarını da siyahlatmışlar. Ben bir sorun yaşamadım oyun oynarken, dizi izlerken göze batmıyor.
Hocam bir de su durumla karsilastim ben bu nedir acaba sag yukari dip kosede siyahligin oldugu goruntunun gelmedigi yerse bi nokta var olu pixelmidir u

Dosya Ekleri

• BADEC37F-58F6-4D67-A5C5-C94A8C8F156D.jpeg
    BADEC37F-58F6-4D67-A5C5-C94A8C8F156D.jpeg
    155,5 KB · Görüntüleme: 24
Yapılabilecek birşey yok anladıgım kadarıyla bu yorumundan sonra hocam umarım zamanla bende alışırım bu duruma

Hocam bir de su durumla karsilastim ben bu nedir acaba sag yukari dip kosede siyahligin oldugu goruntunun gelmedigi yerse bi nokta var olu pixelmidir u
Benim sol üstte var o noktadan ne olduğu hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı