LG 24GN600-B G-Sync destekliyor mu?

Bütçe
2800

Kresali

Zeptopat
Monitör
LG 24GN600-B
Merhaba.
RTX2060 bir ekran kartına sahibim. LG'nin bu monitörünü buldum fakat bu monitörde G-Sync özelliğinin olup olmadığını çözemedim.
Yardımcı olur musunuz?

Ayrıca piyasada bildiğiniz veya gördüğünüz 2800TL bandında tavsiye ettiğiniz monitörler varsa belirtirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitörü 2 hafta önce satın aldım. Kutuda DP kablosu vardı (DP kablosu şart), NVIDIA Denetim Masası'ndan G-Sync'i aktif ettim. Benim de ekran kartım RTX2060 bu arada.

Bu monitörü 2 hafta önce satın aldım. Kutuda DP kablosu vardı (DP kablosu şart), NVIDIA Denetim Masası'ndan G-Sync'i aktif ettim. Benim de ekran kartım RTX2060 bu arada.

Bende RTX2060'lı laptop var DP çıkışı yok. HDMI to DPI ile bağlasam herhangi bir performans değişikliği olur mu veya G-Sync aktif olur mu acaba?

Bende RTX2060'lı laptop var DP çıkışı yok. HDMI to DPI ile bağlasam herhangi bir performans değişikliği olur mu veya G-Sync aktif olur mu acaba?

HDMI to DP'de olmuyor G-Sync. Type-C to DP'de ya da miniDP to DP'de oluyor. Type-C her laptopta yok. Olanların bazıları sadece dosya aktırımı için, görüntü aktarmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI to DP'de olmuyor G-Sync. Type-C to DP'de ya da miniDP to DP'de oluyor. Type-C her laptopta yok. Olanların bazıları sadece dosya aktırımı için, görüntü aktarmıyor.

Hocam selam G-Sync ne işe yarıyor ben Dell monitör almıştım hatırlarsanız. Şu an LG 24GN600-B monitörü de yan ekran olarak kullanıyorum. Onda da G-Sync'yi açınca hocam çok kötü bir kasma başladı Alt Tab yapınca 3 4 saniye siyah ekran oluyordu sonra düzeliyordu. Kapatınca bir sorun kalmadı

Hocam selam G-Sync ne işe yarıyor ben Dell monitör almıştım hatırlarsanız. Şu an LG 24GN600-B monitörü de yan ekran olarak kullanıyorum. Onda da G-Sync'yi açınca hocam çok kötü bir kasma başladı Alt Tab yapınca 3 4 saniye siyah ekran oluyordu sonra düzeliyordu. Kapatınca bir sorun kalmadı

G-Sync, yırtılmayı önlemek için açılan bir VRR teknolojisi. FPS ve Hz'nin dalgalanmasını stabil tutuyor. Her zaman açık kalması gerekmez. Gerekli olan oyunlarda açınız ve takip ediniz.

G-Sync, yırtılmayı önlemek için açılan bir VRR teknolojisi. FPS ve Hz'nin dalgalanmasını stabil tutuyor. Her zaman açık kalması gerekmez. Gerekli olan oyunlarda açınız ve takip ediniz.
Hocam çok sağolun kapalı kullanıyorum şuan zaten yan ekran. Hocam monitörleri temizlemek için bi sprey bez falan aldınız mı hiç bana da önerir misiniz size zahmet.

Hocam çok sağ olun kapalı kullanıyorum şu an zaten yan ekran. Hocam monitörleri temizlemek için bir sprey bez falan aldınız mı hiç bana da önerir misiniz size zahmet.

Ben bunu kullanıyorum. 20TL'ye Media Mark'tan almıştım 2-3 sene önce. Hala şişenin yarısı dolu. Genel olarak memnunum. Telefon ekranı, TV ve monitörde kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı