LG 24GN650-B alınır mı?

isra2002

Decapat
Daha fazla  
Bunu buldum araştırmalar sonucu.
Bütçem zaten bu civarlarda.
Ghosting olayı en minimum seviyede hatta neredeyse yok denilecek kadar az. (migren olduğu için bir yerden sonra ekrana bakamıyorum ghosting yüzünden. (cbox vardı bir ara elimde.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınır mı?
%60 FPS oyun %30 film-dizi %10 diğerleri. Kullanım değerlerim bu.
Philips 242E1GAJ Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Alternatif olarak bu var.

LG 24GN650-B modeli Coil Whine sebebiyle iade ettim. Yakın zamanda satın alan 7 kişiden 6'sında CW mevcut. Aşağıdaki konuda geri dönüşleri görebilirsiniz. 650B ile tek farkı ayakları olan 600B modeliyle ilgili de Coil Whine konusu açıldı. Markayı kötülemek gibi bir derdim yok, fikriniz olsun. Yoksa her monitörle ilgili şikayet bulabilirsiniz forumda.

Ghosting olayı en minimum seviyede hatta neredeyse yok denilecek kadar az. (migren olduğu için bir yerden sonra ekrana bakamıyorum ghosting yüzünden. (cbox vardı bir ara elimde.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alınır mı?

Hocam bende AOC 24G2U - Dell S2422 ile bu monitor arasında kalmıştım 1ms GtG olması sebebiyle bunu seçtim sipariş ettim dün monitor sağa sola dönmüyor bilgin olsun.

Bu modelere de bakabilirsiniz Gigabyte teknik olarak LG'den biraz daha güçlü ayrıca 170Hz ancak pivot özelliği bulunmuyor ve bunda da nadir de olsa coil whine olabiliyor, teknoloji işi biraz şans işi.

ASUS modelde ise ışık sızması sorunu olabiliyor ama LG ile neredeyse tıpatıp aynı.

Alınır mı?

Arkadaşımızın dediği gibi her modelle alakalı kötü bir yorum çıkar muhakkak. Mesela ben çevremde aynı modelin 2K'sını 2 kişiye 4K'sını 1 kişiye Full HD'sini de 3 kişiye aldırdım hepsini de ben kurdum bu cw problemi yüzünden testlerimi kendim yaptım. Hiçbir sorun yoktu ama bu sizin ürününüzde çıkmayacak ya da kesin çıkacak konusunda bir konuya vardırmaz. Belki bir parti üründe bu sıkıntı vardır eğer alacağınız yerde test etme ihtimaliniz olursa alın test edin vatandan alırken biz 2K'lardan birini direk orada test ettik.

Yeni konular

Geri
Yukarı