LG 24GN650-B monitörü yorumum

Kankacım 2 haftadır kullanıyorum gayet mennunum inceleme çekeyim çekmesine de istediğiniz şey ne nasıl bir inceleme videosu olsun.

Kameranız iyiyse böyle bir ufo test yapın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ufoyu takip edin yani.

Menüdeki modları gösterin. Menüdeki her şeyi göstermeye çalışın. Örnek bir oyuna girin tüm modlarda nasıl görüntü aldıgını 15-20 saniye bekleyip iyice gösterin tüm modları.

Gamma ayarı varsa onu gösterin. Parlaklıgı Full yaparak çekin videoları çünkü 250 CD rakiplerine göre ne farkı var bir görülsün.

Monitörün ergonomisi nasıl onu gösterin. Asansör en yüksek ve en alçak boyuttayken nasıl görülsün.

Aklıma gelenler bunlar.

Bende aldım az önce 1650 TL'ye geldi.

Hayırlı olsun.
İlan başlığında LG 24GL650-B yazıyor ama altta bilgilerde LG 24GN650-B yazıyor. İki model arasında çok fark var. Bir yanlışlık olmasın?

Bu satıcı pek içime yatmadı benim çok şikayet var ve irtibata geçemiyorlarmış o yüzden İtopya'dan aldım.

Hocam ürünü piyasaya çıktığından beridir takip ediyorum. Ürünü baştan beri sadece "gamers_arena" adında bir satıcı satıyor. Hepsiburada.com, e-ptt, N11 hepsinde bu satıcı satıyor. Ayrıca kendi internet siteleri de var.

Siz de muhtemelen bu satıcının farklı bir ilanından almışsınızdır ürünü.

Hayırlı olsun.
İlan başlığında LG 24GL650-B yazıyor ama altta bilgilerde LG 24GN650-B yazıyor. İki model arasında çok fark var. Bir yanlışlık olmasın?

Hocam ürünü piyasaya çıktığından beridir takip ediyorum. Ürünü baştan beri sadece "gamers_arena" adında bir satıcı satıyor. Hepsiburada.com, e-ptt, N11 hepsinde bu satıcı satıyor. Ayrıca kendi internet siteleri de var.

Yukarıda yazdıklarım "gamers_arena" ile ilgiliydi.
Buradan aldım.

Hayırlı olsun.

Valla ben özellikle baktım GN modelini aldım. GN modeli gelmezse geri yollicam kapıdan. Çünkü GL olan model bir başka yerde 1500 tl zaten.

Monitörü 3-4 gündür kullanıyorum. Renklerinden ve yazılarından memnun olmadığım için ASUS VG249Q1R'yi verip bunu aldım.
Öncelikle 1ms denilen şey pazarlama oyunu backlight strobing olmadan 1 ms alamıyorsunuz. Ghosting ile backlight strobing farklı şeyler. 1ms gtg oyun için tam etkili değil. MPRT baz alınmalı. Blur bustersda bunun detaylı açıklaması var. Ben ortalama monitör arıyorum hem film hem oyun diyorsanız ben gayet memnunum. Kod yazarken çok hoşuma gidiyor monitör. Oyunlarda da herhangi bir problem yaşamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı