Elektronik LG 24GN65R-B sepette 3369 TL

ardacanci

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli, Gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5-10400F
Anakart: ASUS Prime B460M-K
GPU: ASUS TUF GTX 1650
RAM: G.Skill RipjawsV 16GB 3200 MHz
SSD: Kingston NV1 500GB

Klavye: HyperX Alloy Core RGB
Mouse: Gigabyte Aorus M2
Kulaklık: HyperX Cloud II Core Wireless/Samsung Galaxy Buds FE
Ana Monitör: Acer VG240Y-S
Yan Monitör: ASUS VS229NA
Meslek
Waifu Avcılığı
Şu indirimleri keşke düzgün bir site de yapsalar, ya trendyol da oluyor ya da N11 de. Almayı çok istiyorum ama bi sorun olursa bu sitelerin iade de uğraştıracağını çok iyi biliyorum.

Dosya Ekleri

• 20240613_021637.jpg
    20240613_021637.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleme:
Şu indirimleri keşke düzgün bir site de satsalar, ya trendyol da oluyor ya da N11 de. Almayı çok istiyorum ama bi sorun olsa iade bu sitelerin iade de uğraştıracağını çok iyi biliyorum.
Aynı satıcıdan satın alıp sorun yaşamayanlar da var, risk alıp almamak size kalmış.

Amazon vs. aynı şekilde indirim yapsa neden paylaşmayalım ki zaten?

Panel kalitesi nasıldır acaba renk açısından tatmin eder mi?
Eder fakat 3900 olmus, biraz daha butce arttirabilirseniz bu daha iyi olur.

Şu indirimleri keşke düzgün bir site de yapsalar, ya Trendyol da oluyor ya da N11 de. Almayı çok istiyorum ama bir sorun olursa bu sitelerin iade de uğraştıracağını çok iyi biliyorum.

Trendyol gayet düzgün bir site. Bu tarz büyük sitelerde Amazon da olduğu gibi her zaman müşteri önemsinir satıcı ezilir. Faturası olmadan iade yapan adamlar var bi görseniz, satıcı genelde kabul etmek zorunda.

Trendyol gayet düzgün bir site. Bu tarz büyük sitelerde Amazon da olduğu gibi her zaman müşteri önemsinir satıcı ezilir. Faturası olmadan iade yapan adamlar var bi görseniz, satıcı genelde kabul etmek zorunda.
Tredyol, N11 gibi siteler iade konusunda gram yardımcı olmuyor, Amazonla karşılaştırılamazlar bile.

Geri
Yukarı