Elektronik LG UltraGear 24GN65R-B 3999₺

Bertolacci

Hectopat
Yer
Istanbul
Kullanıp memnun kaldığım monitör Hepsiburada üzerinde indirimde 3999₺. 24 inç 144 Hz IPS panel monitör arayanlar göz atabilir.

Ben aldım bunu Trendyol'dan bildiğin yanlış geldi belki bana denk geldi ama iade ettim sorun yok diyip gönderdiler. Lg monitör alınmalı mı şüpheliyim.

Ben aldım bunu Trendyol'dan bildiğin yanlış geldi belki bana denk geldi ama iade ettim sorun yok deyip gönderdiler. LG monitör alınmalı mı şüpheliyim.

LG 24GN600-B var bende hiçbir sorunum yok, 1 tane ölü piksel harici. O da nazar boncuğu olsun, her monitörde olabilir. Çok ucuza gelmişti zamanında, 3K iken piyasası 2200'e almıştım sebebi ölü pikselmiş... Onun dışında LG üzeceğini sanmıyorum 10.314 saat kullanmışım 2 yıl için de, hiçbir sorun yok. Taş gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım bunu Trendyol'dan bildiğin yanlış geldi belki bana denk geldi ama iade ettim sorun yok deyip gönderdiler. LG monitör alınmalı mı şüpheliyim.

LG çok kaliteli ürünler üretir şahsen arkadaşın paylaştığı Nethouse firmasından 1 hafta önce aldım aktif olarak kullanıyorum tüm testleri yaptım gram problem çıkmadı ve çok hoşuma gitti tasarımı ve sadeliği çok güzel ayarlamışlar renkleri ve canlılığı yerinde zaten bunu yapabilen çok fazla firma yok maalesef F/P olarak en iyi ürünlerden biri bence sıkıntısız bir de kafa ağrıtmıyor.

Birkaç kez böyle sorunlar olduğunu bende duydum ama ben satıcı kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu sorunların.
Olabilir gerçekten markayı kötülemiyorum televizyonunu kullanıyoruz 12 yıldır sıkıntısı olmadı daha monitörde tv sayılır benim şanssızlığım.

Geri
Yukarı