LG 24GQ50F-B vs Samsung LC24RG50FZRXUF

Mustafa Ekicii

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 3.500 TL CS go rust GTA 5 edit programı felan günlük kullanım için alacağım

Philips 242E1GSJ/27 23.8'' inç 144 Hz Oyuncu Monitör https://www.cimri.com/monitor/en-uc...nc-144-hz-oyuncu-monitor-fiyatlari,1021943531

Bu markalar nasıl bilmiyorum GameBooster GB-2416FF 24" 1 ms Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Birde şu monitör var Samsung'un Akakçe de tahmini 15 gün sonra 3.759 TL yazıyor bekelesem mi üsttekilerden birini mi alayım?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçem 3.500 TL CS go rust GTA 5 edit programı felan günlük kullanım için alacağım

Bu markalar nasıl bilmiyorum GameBooster GB-2416FF 24" 1 ms Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Birde şu monitör var Samsung'un Akakçe de tahmini 15 gün sonra 3.759 TL yazıyor bekelesem mi üsttekilerden birini mi alayım?
İlk attığınız LG alınır.

Hiçbirini onermem, bütçe artarsa:
Bunun ayaklığı çok kötü. Bu alınırsa ayaklık almak zorunda kalır.

Ayaklıgi yüzünden belirttigi modellere yönetmesini onermem, sırf ayaklık yüzünden bir sürü etkeni kısmak zorunda kalır.
Hocam iyi hoşta ayaklık düzgün olmadıktan sonra görüntü kalitesi muhteşemde olsa pek verimli olmuyor.

Hocam iyi hoşta ayaklık düzgün olmadıktan sonra görüntü kalitesi muhteşemde olsa pek verimli olmuyor.
Monitörün altına sabit ve sert bir cisim koyarsın, oldu mu sana mis gibi yükseklik.

24GQ50F-B, ghosting bakımından çok kötü bir model.

1693936745423.png

Bu diğer artıklarından hangisi slınır

Philips hakkında benim bir bilgim yok, LG'nin G3 ile aynı paneli kullandığı söyleniyordu forumlarda, dolayısıyla onu ve CRG5'i Ghosting ve Smearing'ten eleyelim. Thull ile GameBooster'a yaklaşmayın bile, iki aya panelleri arızalanacak ne idigi belirsiz modeller.

MSI Optix G241 23.8 inç 144hz 1ms HDMİ Display Freesync Full HD IPS Monitör https://www.cimri.com/monitor/en-uc...esync-full-hd-ips-monitor-fiyatlari,505940284

Şu modeller nasıl? Bilginiz var mı olan varsa yazabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı