LG 24ML600M-B kaç ms?

Daha fazla  
Merhabalar, Amazon indirimleriyle 1100 TL'ye başlıktaki ürünü aldım. Özelliklerde 1ms olduğu yazıyordu fakat başka yerlerde de 5ms yazıyor. Açıkçası kafam karıştı. Bilgisi olan biri beni aydınlatırsa çok sevinirim.

1ms MBR ve 5ms GtG gecikme süresi var.
LG 24ML600M-B

LG'nin bilgilendirmesi: "Tepki Süresi (GTG): 5 ms (Daha yüksek hızda GtG), 1 ms MBR". MBR'nin çok başarılı performans vermeyeceğini düşündüğümüzde 5 ms GtG var diyebiliriz. Ancak gözünüz bu tarz tepkime sürelerini fark edemez zaten.

@494722, @Ersin Erkal ikiniz de doğru demişsiniz. Fakat MBR ve GtG olayını atlamışsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon 1ms diye satıyor özelliklerinde. Üstelik orijinal Amazon satıcısıydı
LG 24ML600M-B: 24", IPS, FHD, Çift HDMI, F-Sync, İnce Çerçeveli IPS LED Monitör LG 24ML600M-B: 24'', IPS, FHD, Çift HDMI, F-Sync, İnce Çerçeveli IPS LED Monitör : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Sizce iade etmeli miyim, LoL oynayan birisiyim.
Amazon doğru söylemiş. Zaten çoğu modelde MBR olarak 1ms. GtG gecikme süresi ise 4 veya 5 olabilir. Bence gerek yok.

@ßutterFlyEffect
Üstüne ekleyecek paranız yoksa iade etmeniz saçma olur bence. Bütçeniz varsa 144Hz ve üstü almanız iyi olur.

144 Hz ihtiyacım yok zaten 2200Gli APU sistem topladım. Üzerine 100-200 ekliyebilirim en fazla.

Amazon doğru söylemiş. Zaten çoğu modelde MBR olarak 1ms. GtG gecikme süresi ise 4 veya 5 olabilir. Bence gerek yok.

Gerçekten çoğu monitör için bu durum geçerli mi? Eğer öyleyse içim rahatlayacak az da olsa. Çünkü Amazon ürünün her yerine 1ms yazmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı