LG 24ML600M-B kaç ms?

Hocam benim monitörle bu MSI monitörünün bir farkı yok diyebilir miyiz o zaman? O da MBR ile 1ms benimki de galiba.
Aralarında dağlar yok. İade edecek kadar fark yok. Dediğiniz gibi ikisi de 1ms.

Açıkçası iki monitör arasında kalmıştım. MSI'ın ayakları çok büyük kullanışsız diye LG'yi tercih etmiştim. Ne gibi farklar var acaba arasında aydınlatırsanız çok sevinirim.
Tam farkı anlamak için yan yana görmek gerekir. İkisi de IPS panel. Diğer özellikleri de aynı sayılır. Bence LG iade edilip de MSI almaya gerek yok. Deneyen arkadaşlar varsa daha iyi fikir verebilir. Teknik olarak zaten yakın cihazlar.

Tam farkı anlamak için yan yana görmek gerekir. İkisi de IPS panel. Diğer özellikleri de aynı sayılır. Bence LG iade edilip de MSI almaya gerek yok. Deneyen arkadaşlar varsa daha iyi fikir verebilir. Teknik olarak zaten yakın cihazlar.
Çok teşekkür ederim Yener hocam. Bugün içimi rahatlattınız. Son bir sorum olacak, bu MBR yi monitör kendisi mi ayarlıyor benim mi bir ayar yapmam gerekli ?

Çok teşekkür ederim Yener hocam. Bugün içimi rahatlattınız. Son bir sorum olacak, bu MBR yi monitör kendisi mi ayarlıyor benim mi bir ayar yapmam gerekli ?
Bildiğim kadarıyla kendisi de aktif. Overdrive seçeneği varsa bunu da kullanabilirsiniz. Voltaj vererek Ghosting gibi olayların önüne geçebilir. Şahsen bende böyle bir özellik yok. Araştırma yaparken görmüştüm.

Geri
Yukarı