LG 25" 25UM58 alınır mı?

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Arkadaşlar ben büyük ekran seviyorum. 27" de geniş ekran da bana hitap ediyor. Ama karar veremedim. Hali hazırda monitörüm var zaten 23.8 inch. O ikinci monitör olacak. Ana monitör olarak 27 veya bahsettiğim lg monitörü alacağım. Sizce hangisini almalıyım? Başka monitör önerecekler için bütçe 1300TL geçmezse sevinirim.

Bunlar hoşuma gitti.. Bi' bak istersen.

Benim gibi Hz, ms değerleri umrumda değil, sadece büyük ekran olsun diyorsan kendi kullandığım monitörü önerebilirim;

Arkadaşlar ben büyük ekran seviyorum. 27" de geniş ekran da bana hitap ediyor. Ama karar veremedim. Hali hazırda monitörüm var zaten 23.8 inch. O ikinci monitör olacak. Ana monitör olarak 27 veya bahsettiğim lg monitörü alacağım. Sizce hangisini almalıyım? Başka monitör önerecekler için bütçe 1300TL geçmezse sevinirim.
Başlıkta belirtmiş olduğunuz monitör Ultrawide bir monitör. Ayrıca istediğiniz Monitörlere nazaran en oranı oldukça küçük. Ultrawide Monitör tercihi yapacaksanız 29" ve üzeri tercih etmenizi öneririm. Ayrıca @memorishy 'nin belirttiği monitörleri değerlendirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı