LG 25" 25UM58 vs LG 25" 25UM57

Aries

Kilopat
Merhabalar. Yeni bir sistem topladım, ekranım çok eski oldugu icin yeni bir HD görüntü özelligi olan ekran almak istiyorum. İnternette aradığım kadarıyla çıkan sonuçlarda bu LG 25" 25UM57 adlı ekranı gördüm ve hoşuma gitti. Ancak aynı ekranın sadece sonundaki bir sayısı degismesi ile fiyatının 150 TL artıyor. Özelliklerine baktığım kadarıyla bir fark göremedim ya da ben anlamadım. Oyun oynamak için istiyorum, film ve dizi izleyen bir insanım. Zevkim için alacağım ve uzun bir süre daha ekran almak gibi bir hedefim de yok.

Bu iki ekran arasında LG 25UM58 almama yani 150 TL daha fazla vermeme değen önemli sebep var mı? Bu ekranı almam çok önemli bir sorun yaşatır mı? Varsa sizin daha iyi ekran öneriniz paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden cevap verecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 29UM57 var son derece memnum. Fark olduğunu sanmıyorum.
Peki bir eksisi varmı yada yaşadınızmı ? Tek kafamı karıştıran sebep ilk defa bir wide ekran alıcam ve izledigim videolarda oynadıgım oyunlarda goruntusel bir sorun yasatırmı. Yada size yaşattımı ? Özellikle HDMI kablosu alırken bu ekran tipine özel bir kablo almam gerekirmi hem ilk Hd ekranım olucak hemde HDMI kablosu seçiminde fiyatlar çok oynuyor.

Peki bir eksisi varmı yada yaşadınızmı ? Tek kafamı karıştıran sebep ilk defa bir wide ekran alıcam ve izledigim videolarda oynadıgım oyunlarda goruntusel bir sorun yasatırmı. Yada size yaşattımı ? Özellikle HDMI kablosu alırken bu ekran tipine özel bir kablo almam gerekirmi hem ilk Hd ekranım olucak hemde HDMI kablosu seçiminde fiyatlar çok oynuyor.
1080p filmlerde tam ekran izliyorum. Yeni nesil oyunlarda ve eski oyunlarda sorun yaşamadım. İçinden çıkan kabloyu kullandım.

1080p filmlerde tam ekran izliyorum. Yeni nesil oyunlarda ve eski oyunlarda sorun yaşamadım. İçinden çıkan kabloyu kullandım.
Çok teşekkürler son olarak bu ürünü vatandan almayı hedeflemiştim ancak ürün stokta yok diyo olurda vatana gelmezse alabileceğim bir yer öneriniz varmı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı