LG 27" 2K IPS monitörleri karşılaştırma

Bütçe
7000-9500

zafercoturoglu

Hectopat
Monitör
IPS 144 Hz
Arkadaşlar şu an piyasada 3-4 tane LG monitörü var. Aralarında bariz fiyat farkları mevcut aşağıya atacağım monitörlerden herhangi birini kullanan veya onu alma bunu al diyebileceğiniz bir monitör var mı?
LG 27GL850-B
LG 27GL83A-B aşırı derecede yansıma yaptığı söyleniyor
LG 27GP850 en pahalısı
LG 27GN880-B
Bu modeller arasından hangisi tercih edilebilir?

GP850 Baya iyi bir monitör. GL83 biraz dandik, renkler solgun diyorlardı. GL850 F/P. GN880'i bilmiyorum.

Bütçe zaten en pahalı monitörünü almaya yetmiyor. Ayrıca o para zaten verilmez. Diğerleri ise birbirlerine yakın özellik barındıran monitörler. Çoğunun HDR performansı ve yan açılardan renkleri eleştiri alıyor. Bunları görmezden gelip kullanan çok kişi var. Fakat NanoIps olan modeller bir nebze iyidir.
Alternatif olarak Dell S2721DGFA 27" 165Hz 1ms HDMI FreeSync Nano IPS QHD LCD Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR bakılabilir.

Bütçe zaten en pahalı monitörünü almaya yetmiyor. Ayrıca o para zaten verilmez. Diğerleri ise birbirlerine yakın özellik barındıran monitörler. Çoğunun HDR performansı ve yan açılardan renkleri eleştiri alıyor. Bunları görmezden gelip kullanan çok kişi var. Fakat NanoIps olan modeller bir nebze iyidir.
Alternatif olarak Dell S2721DGFA 27" 165Hz 1ms HDMI FreeSync Nano IPS QHD LCD Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR bakılabilir.

Dell modeli iyi hoş da satanlar hakkında şüphelerim var. Sizin de olduğunuz bir başlıkta değişim için 40 dereden su getirtmişler. Öyle şeylerle uğraşmak istemiyorum. Adamın problemli diye iade ettiği ürünü bana satacaklar.

Geri
Yukarı