LG 27GL650F-B alınır mı?

20 Percent

Kilopat
Selam arkadaşlar, yaklaşık 2.500 TL bütçem var.

Mevcut monitörüm komşumun emanet bıraktığı misafir kediciğin hışmına uğradı ve maalesef kırıldı. Önceki monitörüm 21.5 inçti fakat Adobe programlarıyla çokça vakit geçirdiğim için biraz daha büyük bir ekran olsun istiyorum ve aklımda 27 inç monitör almak var. Panel tipi olarak IPS veya PLS olması şart. Ara sıra FPS oyunları da oynadığım için 144 hz olması da keza önemli. Sizce bu model alınır mı? Daha iyi bir öneriniz var mı?

Sizin işinizi 2K bir monitör daha çok görür bence Adobe falan kullanıyorsanız. 144 Hz, %131 sRGB, 8bit + FRC Renk derinliği, 2K çözünürlük.

Selam arkadaşlar, yaklaşık 2.500 TL bütçem var.

Mevcut monitörüm komşumun emanet bıraktığı misafir kediciğin hışmına uğradı ve maalesef kırıldı. Önceki monitörüm 21.5 inçti fakat Adobe programlarıyla çokça vakit geçirdiğim için biraz daha büyük bir ekran olsun istiyorum ve aklımda 27 inç monitör almak var. Panel tipi olarak IPS veya PLS olması şart. Ara sıra FPS oyunları da oynadığım için 144 hz olması da keza önemli. Sizce bu model alınır mı? Daha iyi bir öneriniz var mı?

Bizim evde 2 tane kedi var başımıza hiç öyle bir şey gelmedi. Nasıl yaptılar çok merak ettim. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Sizin işinizi 2K bir monitör daha çok görür bence Adobe falan kullanıyorsanız. 144 Hz, %131 sRGB, 8bit + FRC Renk derinliği, 2K çözünürlük.

Şu an GTX 970 kullanıyorum, fiyatlar normale dönünce de RTX 3060 ile değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden 2K monitör almak kafamda soru işaretine sebep oluyor ekran kartım yeterli olur mu acaba gibisinden. Adobe programları için 1080p işimi görecektir, zaten ileride bütçem müsait olduğunda 4K, renk doğruluğu çok yüksek bir monitör alma planım var.

Bizim evde 2 tane kedi var başımıza hiç öyle bir şey gelmedi. Nasıl yaptılar çok merak ettim. Geçmiş olsun.
Monitörün arkası boşluk, duvar falan yok. Kedi masanın üstüne fırladı tam monitörün önüne yattı ben yemek yerken, bir yandan da film izliyordum hoparlör ile. Ses biraz fazla açıktı galiba, filmde bir patlama oldu hayvan bir anda ürktü monitöre patisiyle sağlam bir geçirdi geçirmesiyle zaten tutamadım direkt monitör yere düştü. Ekranı kırıldı. Zaten yaklaşık 7 senelikti o yüzden çok dert etmedim.

Geri
Yukarı