LG 27GL850-B monitörün arka tasarımı farklı geldi

Reggae Shark 35

Hectopat
Monitörün arkasında LG yazması gerekirken kırmızı logo şeklinde geldi. Ürün modeli aynı ama neden arka tasarımı diğer GL850-B'lerden farklı?

423BAD36-E991-4475-8FDE-C6DEFE554128.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
LG'nin gaming ürünler tarafındaki logosu bu, şahsen daha güzel konu açmanıza gerek yoktu bunun için bence.
Monitörlerin, araştırdıysanız 100' lerce çeşit modelleri var ve hepsi birbirine benziyor. Aynı özelliklerde olup inç farkı ya da inçleri aynı olup panelleri farklı olabiliyor. Yanlış anlamazsanız bu monitörü 3-5 kuruşa almadığım ve haliyle endişelendiğim için konuyu açtım. Cevabın için teşekkürler, zamanını çaldığım içinse özür dilerim.

UltraGear logosu diye biliyorum. Ülkeden ülkeye isimlendirme değişiyor, Türkiye için UltraGear adı altında.

Monitörlerin, araştırdıysanız 100' lerce çeşit modelleri var ve hepsi birbirine benziyor. Aynı özelliklerde olup inç farkı ya da inçleri aynı olup panelleri farklı olabiliyor. Yanlış anlamazsanız bu monitörü 3-5 kuruşa almadığım ve haliyle endişelendiğim için konuyu açtım. Cevabın için teşekkürler, zamanını çaldığım içinse özür dilerim.
Özür dileme ya şimdi kendimi kötü hissettim. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı