LG 27GL850-B vs ASUS VG27AQ1A

Bütçe
3.500 TL
@Uchiha Shisui Aaaa evet, salak ben. Oraya hiç dikkat etmemişim... Siz söyleyince fark ettim. Mağazadan direkt alabilirim. Ayrıca orada testlerini vs. de yaptırabilirim. Daha işime gelir. Yarım saatlik yol zaten. Çok teşekkür ederim! Bu arada, konudan alakasız ama ben de en çok Shisui'yi severim. :D
Demeyin kendiniz öyle. 😅 Hoş duydular mı ne? Tekrar satışı başladı. Ama siz zaten şubeden alabiliyorsanız konu bitmiştir. Shisui yorumunuzu da ayrıca beğendim. 😅

Demeyin kendiniz öyle. 😅 Hoş duydular mı ne? Tekrar satışı başladı. Ama siz zaten şubeden alabiliyorsanız konu bitmiştir. Shisui yorumunuzu da ayrıca beğendim. 😅

Ürkünç. Gerçekten çok tuhaf şeyler yaşanıyor şu an. Acıbadem'de ki mağazadan alayım dedim. Ürünün yorumlarına göz gezdirince biraz yapmak istediğim şeyi bir başkası zaten tam olarak yapmış... Mağazadan almış ama orada test falan yapmıyorlarmış. Orada bir şok oldum zaten. Bu konuyu açalı ve siz bu monitörü önereli ne kadar oldu ki? Beş dakika öncesinde stokta yokken, şimdi yine stokları gelmiş... İnanılmaz. Ufak çaplı bir şokta bunun için yaşadım. :D Evren adeta bu monitörü al diyor bana ama maalesef ki ay sonuna kadar beklemeliyim. Ay sonunda alacağım. Umarım o 48 ürün 10 gün içerisinde tükenmez. :(

Tabii. 1. Shisui. 2. Itachi. :D

@Uchiha Shisui Getirmelerinde bir sıkıntı yok ya, sabırlıyımdır, beklerim... Getirdiklerinde bu fiyata bulamazsam üzer. Amazon TR'de çok pahalı çünkü.
Çok kesin konuşmamakla birlikte indirim dönemlerinde aşağı yukarı bu fiyatlarda sattılar. He tabii dövizin hareketi her şeyi değiştirir.

Çok kesin konuşmamakla birlikte indirim dönemlerinde aşağı yukarı bu fiyatlarda sattılar. He tabii dövizin hareketi her şeyi değiştirir.
O halde güzel... Kararımı verdim. Alıyorum bu monitörü. Buraya konu açmam çok iyi olmuş... Yorumlar ve öneriler sayesinde kararımı verebildim sonunda. Çok fazla düşünüyordum bu konuyu. Rahatladım şimdi bir tık. Alacağım kulaklıkta indirime girmiş zaten... Daha iyisi olamazdı. Umarım ay sonuna kadar stok kalır. Teşekkür ederim tekrardan.

Geri
Yukarı