LG 27GL850 monitörden gelen çıt sesi

Alali 1 ay olan LG 27GL850 monitörüm genel olarak gozlenebilmekle beraber özellikle ilk açıldığında ve kapandıktan sonra çıt sesi çıkartıyor. Bu sesler yaklaşık 7 8 dk aralıkla başlıyor ,artabiliyor. Bu ses tam anlamıyla yazın camdan ,parkeden, prizden gelen sesle aynı. Sesler sabah da oluyor. Hoparlör söküp de denedim sesler devam ediyor. Monitor dahili hoparlore sahip değil. Monitorun hic bir işlevinde eksiklik yok, düzgün çalışıyor. Guc bataryası monitörün dışında. Gecenlerde bir patlama sesi duydum kıvılcım gibi, o an kasadan geldi gibi hissettim ,emin değilim .Bu patlama sesinden sonra egzoz fanım takılarak dönüyordu sonradan düzeldi. O günden önce belki de farketmemisimdir ama bu sesleri duymuyordum. Sizce sorun nerede? Genlesme ihtimali yakın geliyor ama gece kapattığım monitörden gelen sesin sabah dahi gelmesine anlam veremiyorum. Geceleri fişler cekili. Ancak dediğim gibi fis takılıyken de geliyor... yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, ses hala devam ediyor. Yakinda teknik servise getirmeyi düşünüyorum. Siz herhangi birine gösterdiniz mi? Benim gibi bir patlama sesi isitmis miydiniz? Suphelendiginiz bir sebep var mi?Gelişmeleri aktarirsaniz mutlu olurum.

Son düzenleme:
Merhaba, ses hala devam ediyor. Yakinda teknik servise getirmeyi düşünüyorum. Siz herhangi birine gösterdiniz mi? Benim gibi bir patlama sesi isitmis miydiniz? Suphelendiginiz bir sebep var mi?Gelişmeleri aktarirsaniz mutlu olurum.
Sizinki gibi bir patlama sesi duymadım. Bende açıldıktan sonra 2-3 saat çıtlama sesi geliyor belli aralıklarla. Genleşmedir diye tahmin ediyorum. Servise göstermedim henüz. İndirimli aldığım için iade etmekte kararsızım.

Yeni konular

Geri
Yukarı