LG 27GN600-B vs AOC 27G2U/BK

Son düzenleme:
Tamamdır sağ olun.

Hocam bu Gigabyte in monitör 1ms MPRT yazıyor MPRT'ler 4-6ms oluyor mus doğru mu ona göre LG alacağım LG 1ms çünkü.
1 ms ile 4 ms arasındaki fark 0.000003 saniye falan. sıfır sayısını yanlış yazmış olabilirim.

Birde LG'de sanırım 1 MS açınca görüntü böyle oluyor. 24 inch modelinde böyle olması lazım. 27 inchi bilmiyorum.
1656850716032.png

1 ms ile 4 ms arasındaki fark 0.000003 saniye falan. Sıfır sayısını yanlış yazmış olabilirim.

Bir de LG'de sanırım 1 ms açınca görüntü böyle oluyor. 24 inch modelinde böyle olması lazım. 27 inchi bilmiyorum.
Eki Görüntüle 1439694

Yani sıkıntı olmaz diyorsunuz gözüm anlamaz bence o kadar süreyi.

O kadar hard oynamıyorum LoL FIFA gibi oyunlsr oynuyorum Valorant içinde kafa dağıtmak için giriyorum R6 oynarım adam gibi oynarsan o kadar saniye bence beni geri düşürmez.
G27F daha güzel bir tercih. Satıcısı Amazon olmasa LG'yide alabilirsiniz derdim ama... Amazon iade politikası mükemmel.

G27F daha güzel bir tercih. Satıcısı Amazon olmasa LG'yide alabilirsiniz derdim ama... Amazon iade politikası mükemmel.

Pivot almak istiyordum zaten AOC'un bir modeli vardı ölü piksel sorunu vardı bu ürünün yorumlarına baktığımda kimse ölü piksel şikayetinden ghostingddn bahsetmemiş puanı güzel biraz para arttırıp bunu alırım Amazon olmasida güzel bir + yine tessekur ediyorum almışken iyisini alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı