AOC 27G2U vs LG 27GL650F-B

İkisi de 144Hz FHD IPS monitor ama LG daha fazla parlaklık değerine sahip, HDR10 sahip ve G-Sync uyumu da var ben LG'yi tercih ederdim ama AOC çok da kötü değil ben aynı serinin 24 inch versiyonunu kullanıyorum gayet mennunum.

Aoc 27g2u'nun sağa sola döndürülebilir özelliği olsun, üstüne USB bağlantı portları olsun, vasat da olsa üstünde hoparlörü olması hoşuma gitmişti fakat LG'nin verdiği yüksek parlaklık ve HDR desteği aklımı çeliyor
Yukarıdaki arkadaşımızın da belirttiği üzere AOC 24G2U modeli daha iyi bir seçim olacaktır.
Monitörde rainbow six siege gibi bir rekabetçi oyun da oynamayı düşünüyorum. Alan oynayan kullanıcılardan 1080p'nin 27'te pek sıkıntı olmadığını söylüyorlar
tam aynısını yazıyordum desem
Sen de mi ikisi arasında kaldın?

AOC 27G2U'nun sağa sola döndürülebilir özelliği olsun, üstüne USB bağlantı portları olsun, vasat da olsa üstünde hoparlörü olması hoşuma gitmişti fakat LG'nin verdiği yüksek parlaklık ve HDR desteği aklımı çeliyor.

Monitörde Rainbow Six Siege gibi bir rekabetçi oyun da oynamayı düşünüyorum. Alan oynayan kullanıcılardan 1080P'nin 27'te pek sıkıntı olmadığını söylüyorlar.

Sen de mi ikisi arasında kaldın?

AOC hoparlörü koymak için koymuş çok kaliteli değil ona göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı