LG 27GN800-B vs LG 27GL83A-B

Öncelikle hayırlı olsun diliyorum eğer bu önerilen ve sizin tercih ettiğiniz monitörü alacaksanız.
Ben de sizin gibi daha önceden birçok kez monitör araştırması yaptım hangi markayı alsam, 2K olsun, IPS olsun gibi şeylerle sürekli kafamı yordum en sonunda 31.5inch lg32gn500-b modelini almaya karar verdim ve kullanıyorum şuan. Kesinlikle pişman değilim yenileme hızı 165Hz olduğu için HDR destekli kalite çok iyi, kullanırken de rahatlıkla hissedebiliyorum. Fakat boyut olarak biraz büyük ve FullHD olmasına rağmen, ben çoğunlukla film izlemeyi tercih ettiğim için bunu almakta çok iyi tercih etmiş olduğumu düşünüyorum.
Bunu yazmamda ki amacım, sizin iyi bir tercih yaptığını göstermek içindi. Hakikatten LG markalı monitörler çok iyi. Umarım kazasız belasız kullanırsınız eğer alırsanız tabi :)

Öncelikle hayırlı olsun diliyorum eğer bu önerilen ve sizin tercih ettiğiniz monitörü alacaksanız.
Ben de sizin gibi daha önceden birçok kez monitör araştırması yaptım hangi markayı alsam, 2K olsun, IPS olsun gibi şeylerle sürekli kafamı yordum en sonunda 31.5inch LG32GN500-B modelini almaya karar verdim ve kullanıyorum şu an. Kesinlikle pişman değilim yenileme hızı 165Hz olduğu için HDR destekli kalite çok iyi, kullanırken de rahatlıkla hissedebiliyorum. Fakat boyut olarak biraz büyük ve Full HD olmasına rağmen, ben çoğunlukla film izlemeyi tercih ettiğim için bunu almakta çok iyi tercih etmiş olduğumu düşünüyorum.
Bunu yazmamda ki amacım, sizin iyi bir tercih yaptığını göstermek içindi. Hakikatten LG markalı monitörler çok iyi. Umarım kazasız belasız kullanırsınız eğer alırsanız tabii :)

Umarim hocam bugün gelecek merak içindeyim 😄 teşekkürler.

Evet indirimli alınabilir ama yanlış yazmışım Amazon'dakinde arka kısım da ışıklandırma mevcut Hepsiburada'da yok. Amazon'daki ilk çıkan Hepsiburada'daki versiyon 2 diyebiliriz bir üst modeli.
Ergo da aynı şekilde ilk model arka ışıklandırmalı 2nci model de arka ışıklandırma yok, ve logo farkı var.
GL83A-B'nin panelini LG, GN800-B'nin panelini BOE üretiyor. Neye dayanarak söylüyorsun bunları? Hz değerine felan mı?

Geri
Yukarı