LG 27GN950-B Firmware Güncelleme

Hocam bende de 1.4 DP kablosu takılı kasaya fakat güncelleme için LG uygulamasını indirip açtığımda USB kablo a-b veya a-C bağlantısı kurmam gerektiğini söylüyor fakat onları da yaptığım halde ne güncelleme geliyor ne bir şey hala kablo takmam gerektiğini bildiren ekran çıkıyor ve güncelleme yapamıyorum. 144Hz olarak kullanıyorum monitörü normalde 160Hz OC destekliyor ama overclock modunu monitör ayarlarına getiremiyorum. Yardımcı olacak birisi var ise hayır dua edeceğim.

160 desteklediğini sanmıyorum bende 152'den sonra sureklı uyarı cıkıyor alttan
Bir de şu anki Firmware sürümüme nereden bakabilirim?

160 desteklediğini sanmıyorum bende 152'den sonra sureklı uyarı cıkıyor alttan.
Bir de şu anki Firmware sürümüme nereden bakabilirim?

Destekliyor hocam Firmware ile güncellendiğinde monitör ayarlarında overclock seçeceği açılıyor onu on olarak aktif ediyorsun sonra Hz 160 olarak seçiyorsun 159 Hz olarak çalışıyor sorunsuz. Sizin aldığınız kablodan bende almayı düşündüm de 4K 160Hz desteği var mı bilemedim.

Destekliyor hocam Firmware ile güncellendiğinde monitör ayarlarında overclock seçeceği açılıyor onu on olarak aktif ediyorsun sonra Hz 160 olarak seçiyorsun 159 Hz olarak çalışıyor sorunsuz. Sizin aldığınız kablodan bende almayı düşündüm de 4K 160Hz desteği var mı bilemedim.
Nerede bu tam olarak bana tarif eder misin, ayrıca monitorun kendi resmi sitesinde yayınlanmıs bir Firmware yok.

Ben de güncelleme yapamadım kablo ile bağlantı kurup firmwire dosyasını indirdiğim halde olmadı.

Araştırdım biraz sanırım bizde güncelleme gelmemiş uygulamasında otomatik çıkıyormuş normalde güncelleme varsa.

Araştırdım biraz sanırım bizde güncelleme gelmemiş uygulamasında otomatik çıkıyormuş normalde güncelleme varsa.

İyi ama güncelleme yapmadan monitör 159 Hz olmuyor ki. 144 Hz maksimum görünen. Mecburen güncelleme yapmamız gerekiyor. Fakat yapamıyorum hiçbir şekilde...

Nereden buldunuz ben bulamadım.

LG kendi sayfasından bulmuştum fakat şu an giriş yapılmıyor sanırım. LG Firmware Update download yazarakta bakabilirsiniz. İndirdiğim halde ben kurulumunu yapamadım.

İyi ama güncelleme yapmadan monitör 159 Hz olmuyor ki. 144 Hz maksimum görünen. Mecburen güncelleme yapmamız gerekiyor. Fakat yapamıyorum hiçbir şekilde...

LG kendi sayfasından bulmuştum fakat şu an giriş yapılmıyor sanırım. LG Firmware Update download yazarakta bakabilirsiniz. İndirdiğim halde ben kurulumunu yapamadım.
Evet su anda bende açamadım tekrar kontrol etmek lazım

Aynı işlemleri yaptım olmadı bende de yapabilirseniz lütfen bilgilendirin

Yeni konular

Geri
Yukarı