LG 360 Cam Hiçbir Şeyi Gözden Kaçırmıyor

Bu kasayı da alabilirsiniz çok güzel, ben de yazın alacağım kendi sistemimde kullanacağım, arkadaşımda da var, aldığı için gayet memnun, hiçbir sorunu yok. Ama psu' suz modeli o attığınız. Ek olarak psu almanız gerekecek 500w. Bu yüzden bütçenizi aşar. Dediğim gibi bütçeniz varsa gözünüz kapalı alın, sorun yok. Zalman z11 + 500 w psu, 350-400 TL arası bir fiyata denk gelecektir.
psu lu modellerini link olarak bana atabilirmisiniz size zahmet :)

sen adamsın harbi :)
sen ne iş yapıyosun biligisayar üzerine felan mı :D

Bilgisayarla alakalı bir işim yok sadece bilgisayara olan merakımdan ötürü forumlarda dolaşıp güncel bilgiler ediniyorum ve bu bilgileri sizinle paylaşıyorum. 500w'lık bu kasaya bütçeniz elveriyorsa direk alabilirsiniz. gtx 950'ye 500watt' dan yüksek psu almak saçmalık olur. 500w diye size düşük gelmesin yani. Sisteme fazla bile.

Bilgisayarla alakalı bir işim yok sadece bilgisayara olan merakımdan ötürü forumlarda dolaşıp güncel bilgiler ediniyorum ve bu bilgileri sizinle paylaşıyorum. 500w'lık bu kasaya bütçeniz elveriyorsa direk alabilirsiniz. gtx 950'ye 500watt' dan yüksek psu almak saçmalık olur. 500w diye size düşük gelmesin yani. Sisteme fazla bile.
yok yok düşük gelmiyor üstün performans sağlar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı