LG 42LA660S'te HDMI 2.0 Var mı?

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 17
Ama oyun oynayacağım.
Laptopunun desteklediği kesin mi?
Bu arada modeli internete yazman ve 2.0 desteklemediğini öğrenmen 10 saniyeni alırdı, neden bu kadar bekledin anlamadım. Ayrıca imzandaki laptopun HDMI 2.0 destekleme ihtimali direkt yok, ekran kartı izin vermiyor. Bunları öğrenmen 30 saniyeni bile almazdı. O kadar hazırcı olmamanı tavsiye ederim.

Laptopunun desteklediği kesin mi?
Bu arada modeli internete yazman ve 2.0 desteklemediğini öğrenmen 10 saniyeni alırdı, neden bu kadar bekledin anlamadım. Ayrıca imzandaki laptopun HDMI 2.0 destekleme ihtimali direkt yok, ekran kartı izin vermiyor. Bunları öğrenmen 30 saniyeni bile almazdı. O kadar hazırcı olmamanı tavsiye ederim.

Ben aradım ama bulamadım sen arayıp bul bulabiliyorsan.

Ben aradım ama bulamadım sen arayıp bul bulabiliyorsan.
İşte şu an boş bir yalan salladın. İnternete "42la660s" yazdığında çıkan ikinci site direkt olarak HDMI 1.4 olduğunu söylüyor. Aynı şekil "gt920m hdmi" yazdığın an ilk siteye girmeden bile alt yazılarında 1.4 desteğini görebiliyorsun. Bu durumu yaşına ve bilgisizliğine verip geçeceğim, daha fazla da uzatmaya niyetim yok. Aynı şeyle alakalı 3 farklı konu açmışsın ama model numaralarını internete yazmak aklına bile gelmemiş. Ha bu arada 4K kablo diye bir şey yoktur, kablonun desteklediği HDMI versiyonunun desteklediği maksimum çözünürlük vardır, minimum diye bir şey yoktur. Bir arabanın azami sürati 190 ise o araba 50 ile de gidebilir. Şu an açtığın son 3 konuyu da cevaplamış bulunuyorum. Bir dahaki sefere de biraz kendin araştır, araştırırken de model numaralarını yazarak özellik listesi bulmayı akıl etmeyi unutma, sonrasında baktın yine işin içinden çıkamıyorsun o zaman foruma sor, seve seve yardım ederiz. Son olarak da aynı şeyle alakalı durmadan konu açmak ban sebebi, dikkat etmeni tavsiye ederim.

İşte şu an boş bir yalan salladın. İnternete "42la660s" yazdığında çıkan ikinci site direkt olarak HDMI 1.4 olduğunu söylüyor. Aynı şekil "gt920m hdmi" yazdığın an ilk siteye girmeden bile alt yazılarında 1.4 desteğini görebiliyorsun. Bu durumu yaşına ve bilgisizliğine verip geçeceğim, daha fazla da uzatmaya niyetim yok. Aynı şeyle alakalı 3 farklı konu açmışsın ama model numaralarını internete yazmak aklına bile gelmemiş. Ha bu arada 4K kablo diye bir şey yoktur, kablonun desteklediği HDMI versiyonunun desteklediği maksimum çözünürlük vardır, minimum diye bir şey yoktur. Bir arabanın azami sürati 190 ise o araba 50 ile de gidebilir. Şu an açtığın son 3 konuyu da cevaplamış bulunuyorum. Bir dahaki sefere de biraz kendin araştır, araştırırken de model numaralarını yazarak özellik listesi bulmayı akıl etmeyi unutma, sonrasında baktın yine işin içinden çıkamıyorsun o zaman foruma sor, seve seve yardım ederiz. Son olarak da aynı şeyle alakalı durmadan konu açmak ban sebebi, dikkat etmeni tavsiye ederim.
Görememişim özür dilerim .
İşte şu an boş bir yalan salladın. İnternete "42la660s" yazdığında çıkan ikinci site direkt olarak HDMI 1.4 olduğunu söylüyor. Aynı şekil "GT920M HDMI" yazdığın an ilk siteye girmeden bile alt yazılarında 1.4 desteğini görebiliyorsun. Bu durumu yaşına ve bilgisizliğine verip geçeceğim, daha fazla da uzatmaya niyetim yok. Aynı şeyle alakalı 3 farklı konu açmışsın ama model numaralarını internete yazmak aklına bile gelmemiş. Ha bu arada 4K kablo diye bir şey yoktur, kablonun desteklediği HDMI versiyonunun desteklediği maksimum çözünürlük vardır, minimum diye bir şey yoktur. Bir arabanın azami sürati 190 ise o araba 50 ile de gidebilir. Şu an açtığın son 3 konuyu da cevaplamış bulunuyorum. Bir dahaki sefere de biraz kendin araştır, araştırırken de model numaralarını yazarak özellik listesi bulmayı akıl etmeyi unutma, sonrasında baktın yine işin içinden çıkamıyorsun o zaman foruma sor, seve seve yardım ederiz. Son olarak da aynı şeyle alakalı durmadan konu açmak ban sebebi, dikkat etmeni tavsiye ederim.

Peki HDMI 1.4 ile oyun oynanır mı?

Geri
Yukarı