Lg 47la6208 Nasıldır?

mehmet02x

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar şimdiki televiyoznumuz eski olduğu için degiştirme kararı aldık. Arkadaşlar bu gün burada fuar vardı babamla gidip samsung ve lg markalarının standını gezdik ve bu model hoşumuza gitti: Lg 47la6208 fiyatı 2350 tl . Bunuda belirtteyim arkadaşlar Kıbrısta yaşıyorum. Bizim burada çoğu ürün Türkiye`ye göre pahalı. Bu modeli araştırdım. Türkiye'de satışı yokmuş. Avrupa'da Amazonda 1800tl arkadaşlar. Televizyon hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Bahsettigim televizyon 47LA6208 LED Cinema 3D SMART TV | LG ELECTRONICS Benelux Nederlands

Arkadaşlar televizyonu birkaç gün içinde alacagım internette inceleme videosunu buldum. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

İnceleme videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar televizyonu cuma günü gidip alacagım.Yokmu yorum yapacak tv'den anlamam deneyimli üyelerden yorumlarını bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı