LG 4X HD P880 [LG-Security] Hatası

mdenizay

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Full Stack Developer
Hepinize merhabalar ve iyi bayramlar. İzninizle direk konuya geçmek istiyorum.
Eskiden Samsung Galaxy Trend S7560 kullanıyordum. Geçtiğimiz hafta abim hediye olarak LG Optimus 4X HD P880 almış. Çok mutlu oldum. Meraklı bir yapıya sahibim. Bu sebeple telefon üzerinde hemen root işlemi gerçekleştirdim.

Bootloader'i unlock yapmayı düşündüm fakat açıkcası yapmaya korktum.

Ardından ise internetten araştırarak CWM Recovery yüklemeye kalkıştım. Aşamaları tamamladım ardından reboot ettiğimde cihazımın boot ekranında "[LG-Security] Error: Boot Image Signature!" benzeri hatalar aldım ve cihaz kendini sürekli yeniden başlattı.

Bataryayı söküp 10 saniye bekledim ve tekrar başlattım. Cihaz normal bir şekilde başladı. Fakat artık cwm recoveryi bırakın stock recovery e dahi giremiyorum. Ne zaman girmeye kalkışsam "[LG-Security] Error: Boot Image Signature!" hatasını alıyorum.

İnternette bulduğum videoda buna benziyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

#Güncelleme

Benzerini yaşadım. Benim telefon hiç açılmıyordu. LG Yazıyordu ve altda Security error yazıyordu. Önce telefona temiz bir stock rom yükleyin. Sonrasında TWRP yada CWM ne kullanıyorsanız, onu kurun ve custom rom atıp keyfinize bakın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı