LG Optimus 4X HD görüşleriniz

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar telefon hakkında görüşleriniz nelerdir? Bimeks'te 900 tl ye düşmüş. Kız arkadaşım almak istiyor. Bana sordu. Bende yarın net cevap veririm bir sorayım arkadaşlara dedim. Sizce değer mi o paraya? Yoksa daha iyi çeşitler var mı ? Kredi kartı öğrenci olduğundan 1000 TL limitli. Bunu da göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Fena bir telefon değil ama biraz eskide kaldı. Lumia serisinden almanızı tavsiye ederim.

- - - Güncellendi - - -

Yada Atem Abi'nin de dediği gibi Nexus 4 de olabilir.

Nexus 4 yaklaşık 1 ay önce kendime telefon alırken bakmıştım daha doğrusu kardeşime 1000 TL bütçe ile saf android bir telefondu, kamerası hariç çok iyiydi ama kimi özellikler bakımından geride kalıyordu sanki Nexus 4 ?

Nexus 4'ün kamerası çok iyi değil ama idare eder. Şu an bütçeye alınabilecek en iyi telefon. Güncellemesi bitse. Cyaogen bitirmez. O bitirse XDA bitirmez. :)

Sony Xpreia SP hakkında görüşleriniz nelerdir ? Bu fiyat aralığında Nexus 4 iyi bir seçim midir ? Güncellemesi zaten çok iyi diyorsunuz oyunları da iyi ekran boyutu olarak ne söyleyebilirsiniz ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı