LG 723 G3 BEAT nasıl bir telefon ?

Günlük kullanımda sorun yok. Oyun olarak çok yüksek bir oyun değilse kaldıracaktır. Oynadığınız oyunları yazarsanız yardımcı olabilirim. Şarj konusunda endişeniz olmasın. Çok fazla uygulamaları arka arkaya açarsanız kasma yapabilir. Arada oyunlardan home tuşuna basınca widgetlar geç yükleniyor. Bilginiz olsun. Ama şarj ve günlük kullanım için yeterli bir telefon. Ön kamerası iyi değil.

Zenfone 5 veya 6 iyi bir seçim olur. Olmazsa Sony Xperia M2 alabilirsin.
Kendim Lg G2 kullanıcısıyım, bence telefon çok güzel değil tasarımı ve özellikleri olsun. Fiyatını haketmeyen bir telefon.

Oyun olarak FİFA 15 oynuyacağım. Youtube, Facebook, Whatsapp ve forumda vakit geçireceğim. Asus Zenfone düşünmüyorum. LG G3 Beat bana güzel geldi.

Asus zenfone 5 yada 6 daha iyidir , ama G3 beat'de çok alınası telefon LG yazılımı var , güzel özellikler var ve muhteşem tasarımı var tabiki bu bana göre ayrıca batarya olarakda zenfonelardan 2 kat iyi diyebilirim. Birde discovery 4G'ye bakın.

Asus düşünmüyorum demişsin ama verilen tavsiyelerin dışında Zenfone 2' nin 2 Gb' lik modelinin düşünülüp tercih listesine alınırsa eğer beklenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Fiyatın farklı olacağını sanmıyorum, o zamana kadar ( Haziran sonu sanırım. ) para biriktirip 4 Gb' lik modelide düşünebilirsin ama kullanımına göre 2 Gb' lik model yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı