LG G Flex 2 vs İphone 5s vs LG G3

LuckyCan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir telefon alacağım. Sizden istediğim tarafsız bir şekilde bana öneride bulunmanız. Ben LG G Flex 2, LG G3 ve İphone 5s arasında kaldım lütfen tarafsız bir şekilde 3 ü arasından birini önerir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni bir telefon alacağım. Sizden istediğim tarafsız bir şekilde bana öneride bulunmanız. Ben LG G Flex 2, LG G3 ve İphone 5s arasında kaldım lütfen tarafsız bir şekilde 3 ü arasından birini önerir misiniz ?
Telefonunla ne yaparsın? Oyun, sosyal medya... Ekran büyüklüğü önemli mi?

Telefonumda çok küçük ekran istemem ama o kadarda önemli değildir benim için telefonumla oyun oynarım sosyal medyayı yoğun kullanırım fotoğraf çekerim müzik dinlerim bazende film izlerim.

Bu arada LG G4 benim çok sevdiğim ve istediğim bir telefondur ama 1800 tl o kadarda yukarı çıkamam.

Paralel ithalatın güvenli olmadığını veya alınan ürünlerin çoğunlukla sorunlu çıktığını felan duydum. Flex 2'de ısınma sorunu vardı evet ama yeni bir güncellemeyle sorunu çözmüşler G3'te ne sorun olduğunu bilmiyorum üzerinden kaç yıl geçti 5s'in fiyatının düşmesi gerekiyordu evet yani şu an kalbimden geçen G4 ama G4'te bütçemi aşıyor paralel ithalatta malum sorunlu biraz bilmiyorum ne yapacağımı :/

Peki siz hangi telefonu kullanıyorsunuz veya bu 3 modelden birini kullandınız mı ?

OkanTds şikayetimvar.com a gir ithalat garantiliden şikayeti olan bir sürü insan var ha bende sağlam çıktı diyorsan ona diyeceğim bir şey yok tabi ki herkeste kelek çıkacak diye bir şey yok :D .Yukarıda ne sorunundan bahsediyorsun demişsin sorun var demedim ki :) ısınma sorunu vardı dedim. Isınma sorunu var diyorlardı evet ama oda sadece yalanmış onu öğrendim G Flex 2'yi ve Snapdragon 810'u kötülemek için diyorlarmış (ne dertleri varsa)G Flex 2'yi alıp da kullanan birçok kişi var onlarda ısınma sorunu yok diyorlar . Neyse 1-2 hafta sonra gidip Teknosa'dan alacağım LG G Flex 2'yi :). Hepinize değerli görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum. Konu Kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Flex 2 alma, SD 810 işlemcisi sorunlu bir işlemci. LG, işlemcinin hızını düşürerek biraz olsun sıcaklığı azaltmış ama bu frekans hızının düşürülmesi performansı etkiler. Ayrıca LG bu telefon için Sony modelleri gibi herhangi bir soğutma teknolojisi kullanmamış. Mutlaka ısınma sorunu yine baş gösterecektir. Telefonun fiyatının bu kadar ucuz olmasının nedenlerinden biri de bu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı