LG G3 vs iPhone 5S

• Konuyu başlatan İnanç Can
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

LG G3 mü, iPhone 5s mi ?

• LG G3

Oy: 8 50,0%
  • iPhone 5s

Oy: 8 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    16
İ

İnanç Can

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Babamın iPhone 5s telefonu vardı. Bozuldu tamire yolladı bir parçası değişti adını tam olarak hatırlamıyorum. 400 TL kadar bir masrafı tuttu. Tabi babam telefonu tamirdeyken telefonsuz kalmamak için kendisine Lg G3 aldı. Şimdi ise iPhone'unu tamirden aldı. Elinde 2 tane telefon var. Birisini bana verecek. Hangisi istiyorsan onu al dedi. Sizce hangisini almalıyım. Telefon ile çok nadir oyun oynayacağım. Yani arada bir sıkılınca 15-20 dakika falan. Genellikle video izlerim. Büyük ekranlı olduğu için ve 1440p ekrana sahip olduğu için Lg G3 ü almak istiyorum. Ama emin olamadım. Fotoğraf çekmesini seven birisiyim. Aklımı karıştıran şeylerden birisi de iPhone 5s'i şuan gidip almaya kalksak 1500 TL Lg G3'ü almaya kalksak 1100 TL. Bu arada telefonları ikiside 16 GB'lık modeller. Sizce hangisi tercih etmeliyim ?

@Silinen üye kardeşim G3 daha önce inceledim ve arayüzü gerçeten takılıyordu. Bende G2 var daha seri geldi bana. Oyun oynamayan biri isen bence 5S'i al zaten değer kaybetmeyen bir cihaz. G3'ün pilini 2k ekranı gerçekten sömürüyor 5S'in pilide çok iyi değil aralarında fazla fark olmaz diye düşünüyorum. Yerinde olsam 5S alırdım.

Kullanımdaki rahatlığı, hızlı bir işlemci ve grafik işlemciye sahip olması, çok stabil olması nedeniyle iPhone 5S. G3 takılma, donma, kasma yapan bir cihaz. Sıkıntı çekebilirsiniz G3'ten yana. Kardeşim iPhone 5S kullanıyor, bir şikayeti yok.

Bende LG G3 var, takılma veya donma gibi bir sorunla karşılaşmadım. LG G3'ün ekranı daha büyük olduğu için oyunlar oynamak daha zevkli olur, güzelde fotoğraf çekiyor. Şarjı çabuk bitiyor ama hızlı şarj özelliği olduğu için 45-50 dakikada full şarj edebiliyorsun. Bence LG G3'ü kullan.

5s kullanıcısı olarak 5s diyorum tabi daha hiç sıkıntı yaşamadım. Ekran boyutuna zamanla alışırsın emin ol.

Edit: 5s'te hızlı şarj olabiliyor. Uçak moduna aldığınızda pili çok eskimemişse 1 saatte yüzde 90 civarına geliyor.

G3'ün arka kapağı çıkıyor. Gerekirse bir ufak kutu alıp, yedek bir batarya alırsın ve bittiğinde değiştirirsin.

Tasarım olarak 5S daha güzel ve ömrü daha uzun amma elin büyükse ve arada bir sıkılınca oyun oynamak istiyorsan G3 al derim. Tabi karar senin ben olsam G3 derim . ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı