LG G2 alınır mı?

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
2 aydır bütçeme uygun bir telefon arıyordum. Nexus 5 ile LG G2 arasında kaldım.
G2 kafama daha çok yattı fakat arka kapak açılamıyor, ses ayar tuşları ve güç tuşu arkasında ve 16 GB depolamadan bize kalan yer, 9 GB olması başka telefonlara bakmama sebep oldu.

Fiyatına göre canavar bir telefon, batarya 3000 Mah ve ekranı gerçekten çok iyi. Çok kararsız kaldım size sormak istedim. Kullanan arkadaş varsa önerir mi ? Gönderen varsa servisi nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim sınıfta bir çocukta var. Telefon gerçekten harika !

Her yönüyle müthiş bir telefon. Nexus 5 de güzel gözüküyor.

Tercihim LG G2.

32 GB LG G2 almanızı öneririm. Şuan hepsiburada.com da 1400 Tl . Nexus 5 'te kulaklık yok maalesef. LG G2 de var mı bilmiyorum.

LG G2 her yönüyle daha üst bir telefon. Önceden izlemediysen izlemeni öneririm.
Ben de bu telefondan almayı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1 hafta önce senle aynı durumdaydım. Kısa bir zaman önce Hepsiburada.com'dan 32 GB siyah renk LG G2'yi 1400 TL'ye ön ödeme ile satın aldım.
Şuan siyah renk stoklarda kalmadı diye biliyorum. Beyaz renk alınabilir.
LG G2 D802 32GB - Telefon - Hepsiburada.com
Telefon gerçekten çok iyi, verdiğin parayı hak ediyor.

Ses açma kapama tuşlarına kafanı takma derim ben. Tamamen tuşlardan arındırılmış pürüzsüz yan yüzeyler çok iyi bence.
Telefonla konuşurken ses açma kapama tuşları çok iyi vazife görüyor.

Tamam şarkı dinlerken o kadar da kullanışlı değil ancak bu farklı bir tasarım. Zamanla alışacaksın emin ol :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı