LG G2 D802 Android 8.1 yükseltme sonrası açılmıyor

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
Ben telefona root attim ve sonra Andorid 8.1 yükseltmeye denedim, her şeyi yaptim doğru ama telefonu açinca ekranda LG yaziyor gidiyor siyah ekran geliyor açilmiyor. Sorun ne olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
LG PC Suite kurun. Mobil aygıt kısmından "Yükseltme hatalarını geri yükle" yaparak orijinal ROM'a geçiş yapın. Ardından root atıp güncel bir TWRP kurarak Android 8 veya Android 9'a uygun RAOM ile geçiş yapın. ROM'un ardından Gapps'ı da yükleyin. Download center | AospExtended
Hocam buna "Stuck Boot" deniyor ve Rom'un yanlış atılmış olması nedeniyle oluyor. Her rom'un yüklenişi farklıdır. Nerden indirdiyseniz yardım edebilirim.

LG PC Suite kurun. Mobil aygıt kısmından "Yükseltme hatalarını geri yükle" yaparak orijinal ROM'a geçiş yapın. Ardından root atıp güncel bir TWRP kurarak Android 8 veya Android 9'a uygun RAOM ile geçiş yapın. ROM'un ardından Gapps'ı da yükleyin. Download center | AospExtended

Çözüm
Çözümü ilk önce Android 5 yükleyin KDZ olarak. Sonra root yapip Twrp kurun ve sonra Android'i kurun olacaktir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recovery modda dahili depolama hariç tüm bölümleri temizliyoruz, ardından rom yüklemeden önce "bootstack" dosyasını yükleyip hemen restart recovery komutunu veriyoruz. Telefon kapanıp tekrar recovery modda açıldığında dahili depolama hariç tüm bölümleri temizleyip custom rom ve gapps dosyalarını yükleyerek açılmasını bekliyoruz.
https://github.com/danielstuart14/h...F/d802/bootstack-d802-CAF-signed.zip?raw=true

Dosya Ekleri

• IMG_20181123_022230.jpg
    IMG_20181123_022230.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı