LG G2 Depolamada "Yeterli alan yok" Sorunu

Murdoc361

Hectopat
Daha fazla  
İlk çıktığı zamanlarda 16 GB olarak almıştım ve hala kullanıyorum. Bildiğiniz gibi SD kart yuvası yok ve depolama alanını çoğaltamıyoruz. Bu sıralarda uygulama güncellemeyi deneyecektim(Whatsapp) fakat bana "Yeterli alan yok" diye hata verdi ve ayrıca benden 449 MB yer açılmasını istedi şaşırdım kaldım bir uygulama güncellemek için 449 MB yere ne ihtiyaç olabilir diye, başka bir uygulamayı güncellemeyi denedim onda da aynısını yaptı. Ben düzeltemedim. Aranızda bu hatayı alıpta düzeltebilen var mı?

nWryZM.jpg
VMYBmv.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bölümde ''Önbelleğe alınan veriler'' ve ''Diğer'' diye bir kısım var. Diğer kısmının içini kontrol ettikten sonra silebilirsiniz. İçinde pek önemli bir şey bulunmuyor. çoğu boş dosya oluyor. Ama telefonunuzda önemli uygulamalarınız varsa ve bu uygulamalar Gmail hesabınıza bağlı değilse önbellekte ki verileri silmenizi tavsiye etmem.

Ayriyeten telefonunuzu o kadar doldurmayın. Eğer bir bilgisayarınız varsa, ayda bir kere resimleri ve fotoğrafları bilgisayarınıza aktarın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı