LG G2 , Discovery Elite ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Akkaş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1500 TL bütçem var bu iki telefon arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz ? Elite seçmemin sebebi 3 GB Ram olmasında dolayı.Bütçemi aşmayacak şekilde başka telefonlarda önerebilirsiniz.Teşekkürler..

GM telefon alınmaz. Bu forumda biraz dolaştıysanız bunu öğrenmiş olmanız lazımdı. LG G2 32 GB en iyi seçim olacaktır. Alternatif olarak Z1 Compact düşünülebilir.

Daha 4 gün oldu LG G2 alalı gayet iyi bir telefon fiyatını tam anlamıyla hakeden bir ürün. LG G2 öneririm kesinlikle.

Peki oyunlarda kasma oluyor mu? Oyunlardan Kastım (MC5 ,Gta San Dreas).

LG G2'yi kuzenim aldı. Telefonu inceleme fırsatım oldu. Telefon çok güzel. Yani G2 gibi bir telefon dururken Elite almak... :)

GM telefon alınmaz. Bu forumda biraz dolaştıysanız bunu öğrenmiş olmanız lazımdı. LG G2 32 GB en iyi seçim olacaktır. Alternatif olarak Z1 Compact düşünülebilir.

@Egemen kesinlikle ben bu konuda bilgi sahibi olmadığım için soruyorum. Çevremde GM kullanan insanlar var ve hiç donanımsal veya yazılımsal bir sorun yaşamadılar. Sizin bu cihazları tercih dışında tutma nedeniniz SAR değeri midir? Yoksa başka kronik sorunlar varmı? Amacım muhalefet olmak değil bilgi edinmektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı