LG G2 ekran koruyucu ve kılıf önerisi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar telefonumun gelmesine 5 gün kaldı diye tahmin ediyorum.
Ekran koruyucusu olmadan kullanılmaz zaten böyle bir telefon. Aynı şekilde yere düşünce aldığı hasarı biraz olsun azaltmak için de kılıf almak istiyorum. Köşelerinde ezilme bükülme veya çizilme olmasın isterim.
Ekranında kırık oluşmasını hiç istemem zaten.

İyi bir ekran koruyucu önerir misiniz ? Ve elbette kılıf.

Son olarak ekran koruyucuların genelde kenarları kalkar, kabarcık oluşur. Bunun sebebi de kılıfı takarken ekran koruyucuya temas etmesidir diye biliyorum. Bu konuda ne dersiniz ?
Nasıl bir kılıf alınmalı sizce ?

Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun. Cihazının ekranında bildiğim kadarıyla Gorilla Glass teknolojisi bulunmakta. Bu yüzden ekran koruyucu kullanmak ne denli gerekli bilemiyorum. Ekranı canlı ve parlak görmemizi engellerler. Kılıf konusuna gelince, "telefonum yüksek bir yerden düşsün ama hiç birşey olmasın" diyorsanız Otter Box marka kılıflara yönelebilirsiniz. Örnek ;

LG G2 case| OtterBox

ben spigen marka Slim armor kırmızı kullanıyorum. Çok güzel dikkat çekici bir kılıf. elde fazla yer kaplamıyor. Küçük kızım birkaç kez fırlattı bende 2 defa cebimden düşürdüm çok şükür en ufak bir çizik yok. Ekran koruyucusu olarak case 4 u kullanıyorum. Malum o kadar para veriyoruz telefona korumak lazım.

kılıf Spigen Sgp LG G2 Case Slim Armor - Crimson Red - Telefon - Hepsiburada.com

Ekran Koruyucu : Case 4U LG G2 Ekran Koruyucu (Kırılmaz,Çizilmez Anti Shock) - Telefon - Hepsiburada.com

Tırnağınızla yokladığınızda çok kalınmış gibi geliyor. Öyle ekranın üzerine doğrudan bir darbesi olmadı fakat görüntüye olumsuz bir etkisini görmedim.

Arkasına bir slikon kılıf aldığınızda hasarların çoğundan korunuyor zaten. Ekran kılıfı almanızı tavsiye etmem Gorilla Glass var zaten. Ekranınız gayet parlak ve net kalsın. :like:

@BilgisayarKurdu Merhaba, öncelikle LG G2'niz hayırlı olsun, güle güle kullanın. Size iki sorum olacak, şimdiden teşekkür ederim cevabınız için.

1- Lg G2'den memnun musunuz? Değilseniz neden?
2- Lg G2'nizde hangi koruyucuları kullanıyorsunuz, memnun musunuz? (Ekran, kılıf vs.)

1- LG G2 benim ilk akıllı telefon deneyimim oldu. Batarya korkusu yaşamadan o güzelim ekranın ve altındaki donanımların tadını çıkarttım. Bu paraya daha fazlası beklenemez açıkçası.

2- Yalnızca standart bir ekran koruyucu kullanıyorum. Darbelere karşı falan korumalı değil. Kılıfı zaten aldığım günden bu yana doğru dürüst hiç kullanmadım. Bu yüzden telefonun kenarlarında ezilmeler ve derin yarıklar mevcut :) Ayrıca ekran çok çok ufak içeri doğru kıpırdayabiliyor.
Yinede ekranda hiç çizik yok, telefonun kasası çarpmalardan dolayı ufak yamulmalara maruz kaldı hepsi bu. Ekran sapasağlam.

Anlayacağın telefonu haşat ettik ama hala sağlam ve her işimi görmeye devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı