LG G2 Karşı Tarafa Ses Gitmeme Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emre4554

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar ve iyi yıllar...

Bugün sabah telefonum karların üstüne düştü ve bayağı bir ıslandı. Telefonu aldım elime gayet iyi çalışıyorken 5 dk sonra birini arayınca karşı taraftan ses gelmediğini ve benim de karşıya sesimin gitmediğini anladım. Daha sonra telefondan müzik açayım dedim hoparlörden de ses gelmiyordu. Şu an hala telefonu kullanıyorum ve telefonda bu hatalardan başka hiçbir sorun yok ve telefon kendine kulaklık takılı zannediyor. Sorum şu ki; servise vermeden önce yapabilceğim bir şey var mı bu sorundan kurtulmak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Jak girişi su geçirmiş, suyun yoğunluğunu ve ağırlığını cihaz kulaklık algılamıştır. Kuru pirince yatır emsin biraz.

Jak girişi su geçirmiş, suyun yoğunluğunu ve ağırlığını cihaz kulaklık algılamıştır. Kuru pirince yatır emsin biraz.
Çok teşekkürler bunu deneyeceğim. Bu işlemi şimdi başlatıp sabah kadar yapsam yeterli olur mu?

Telefon altından su almış. Pirincin içinde bir süre bekletebilirsin. Yarına kadar beklet. Belki düzelir.

Herkese iyi akşamlar ve iyi yıllar...

Bugün sabah telefonum karların üstüne düştü ve baya bir ıslandı. Telefonu aldım elime gayet iyi çalışıyorken 5 dk sonra birini arayınca karşı taraftan ses gelmediğini ve benimde karşıya sesimin gitmediğini anladım. Daha sonra telefondan müzik açayım dedim hoparlörden de ses gelmiyordu. Şu an hala telefonu kullanıyorum ve telefonda bu hatalardan başka hiç bir sorun yok ve telefon kendine kulaklık takılı zannediyor. Sorum şu ki; servise vermeden önce yapabilceğim birşey var mı bu sorundan kurtulmak için?

Merhaba geçmiş konu ama benzer bir olayı biraz önce yaşadım arka cebimdeydi LG G2 model telefonum ve hoparlör ve şarj yeri üste gelecek şekildeydi. Yağmur damlalarıyla biraz ıslanmış oldu. Aynı şekilde kulaklık takılı görünüyor ve başka bir sorun yok. Kapatıp pirince koydum şuan. Sizde sonuç nasıl oldu acaba düzeldi mi telefon neler yaptınız?

Son düzenleme:
yaşadım arka cebimdeydi LG G2 model telefonum ve hoparlör ve şarj yeri üste gelecek şekildeydi. Yağmur damlalarıyla biraz ıslanmış oldu. Aynı şekilde kulaklık takılı görünüyor ve başka bir sorun yok. Kapatıp pirince koydum şuan. Sizde sonuç nasıl oldu acaba düzeldi mi telefon neler yaptınız?
Ben telefonu akşamdan pirince yatırdım yaklaşık 12 saat sonra telefonu çıkardım ve sorun düzelmişti. Yaklaşık 4 ay geçti hala canavar gibi çalışıyor telefonum..:)
Bu arada telefonu pirince atarsan, kapalı atmakta fayda var, ne olur ne olmaz gibisinden.

Ben telefonu akşamdan pirince yatırdım yaklaşık 12 saat sonra telefonu çıkardım ve sorun düzelmişti. Yaklaşık 4 ay geçti hala canavar gibi çalışıyor telefonum..:)
Bu arada telefonu pirince atarsan, kapalı atmakta fayda var, ne olur ne olmaz gibisinden.
Tamamdir cok tesekkurler aynen o sekilde yapinca bir problem kalmadi sorun cozuldu. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı