LG G2 Kullanılır mı?

Arkdaşlar LG G2 1200 tl 32 gb buldum almayı duşunuyorum. Sizce alınırmı lg g2 takılma yaşarmıyım? Kamerasi gece nasıl?

Edit : Lg G2 32 Gb Siyah (d802) 17176406 - n11.com

Benimde konu vardı.Ben seçimimi yaptım sana da nedenlerini söyleyim.LG2 nin ses tuşları kamera altında buda hayli kamera bölümünü kirletir.Alışılması zor tabi.Hafıza arttırılmıyor. Hani incelemeleri izlediğim kadarıyla yorumlar kullanışda.Ha bende kötülemiyorum kaliteli telefonlar. Eğer kamera bu kadar önemli ise Sony Xperia Z1 öneririm.Neden? Çünkü suya dayanıklı,kamerası üstüne yok performans karşılaştırmasında lg2 yi 100-200 puan farkıyla geçiyor.Daha birçok özellik. Z1 inde tek sorunu görünüyorki o da doygunluk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası şunu söylemek istiyorum;
Kamera işinde Sony Z1 bence çok iyi. + Arkaşadın da dediği gibi suya ve toza falan dayanıklı. Görüntü ve şıklık olarak da G2 çok iyi. Ekranı da mükemmel ya G2'nin. Knock Code özelliği zaten mükemmel. Arkadaki tuşu zaten pek kullanacağını sanmıyorum. Yani her çıkmak istediğinde falan arkadaki tuşa basmayacaksın falan işte.
Ve de şu puan meselesine gelecek olursak, 100-200 puan falan o kadar da önemli değil bence. O puan işini gerçekçi bulmaz oldum ben.

Bende şu anda g2 den yazıyorum İstanbul bilişimden 1369'a aldım telefondan çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim tuş konusunda ilk aldığimda ses acma yerine yanlislikla kameraya bastırıyordum ama 2 güne alıştım sorunsuz kullaniyorum.

Gece çekimi diye bir şey yoktur arkadaşlar, ışıklı ve ışıksız ortam vardır.

Ve G2'nin ışıksız ortamdaki performansı hiç de içler açısı değil. Kesinlikle canıyla cebelleşiyor, çamura batmış durumda.
Gündüz, ışıklı ortamda şahane görüntü ve videolar elde ediyorsun ancak ışıksız ortamlarda kamera donmaya başlıyor.
Gündüz verdiği performansa buyur buradan bak : LG G2 Fotoğraf Galerisi | Technopat Sosyal

Bunun dışında G2'nin, Z1'den geri kalır bir yönü yok bence. G2'ye S4 çakması dense de hiç doğru bulmuyorum. Kesinlikle çok şık bir telefon.
Şahane bir ekrana sahip, çerçeve olayı yok denecek kadar az, köşelerde eline takılan bir şey yok.
Telefonun köşelerinde hiçbir tuş bulunmamakta, arkada ses azaltma çoğaltma ve ekran kilidi tuşu mevcut.

Ve ayrıca telefonun içerisine geçitiğimizde Z1'den çok daha iyi bir görünüme sahip bir telefon bekliyor bence bizi.
Kesinlikle çok daha göze hitap ediyor.

Ayrıca G2'deki pilin batarya miktarı ve pil tüketimini azaltan özellikler de mevcut.

Telefonu kullanan bilir, her iki telefonu da kullandım. G2'yi uzun süredir kullanmaktayım.
G2'nin kamerasında şu donma olayı yaşanmasa hiç tereddütsüz G2 derdim.
Yinede G2 diyorum :) Ama o kamera ışıksız ortamda emin ol başına dert olur. Bunu da bilerek al.
Kesinlikle AVEA'nın bir mağazasına girip kamerasını test etmelisin.

Son olarak gündüz çekilmiş bir video, orjinal haliyle youtube'a yüklendi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Açıkcası şunu söylemek istiyorum;
Kamera işinde Sony Z1 bence çok iyi. + Arkaşadın da dediği gibi suya ve toza falan dayanıklı. Görüntü ve şıklık olarak da G2 çok iyi. Ekranı da mükemmel ya G2'nin. Knock Code özelliği zaten mükemmel. Arkadaki tuşu zaten pek kullanacağını sanmıyorum. Yani her çıkmak istediğinde falan arkadaki tuşa basmayacaksın falan işte.
Ve de şu puan meselesine gelecek olursak, 100-200 puan falan o kadar da önemli değil bence. O puan işini gerçekçi bulmaz oldum ben.

Tasarım olarak Xperia z1 in çerçevesi pek hoşuma gitmedi.Lg2'nin tabi tasarımı gayet şık duruyor gerçekten. Benchmark puan arasındaki farklar neredeyse eşit. Hani zevk meselesi birazda :).

İki telefonunda farklı farklı eksisi artısı var. Fakat ikisi de oldukça üst düzey telefonlar. Sanal ortamdan sipariş vereceksen KDV,KARGO BEDELİ,KAPIDA ÖDEME BEDELİ sıkıştırıyorlar. :).Dikkatli olmanı tavsiye ederim.

Arkadaşım telefon paralel ithalat uyarayım şimdiden. Adı sanı belli olmayan ithalatçılardan alma sakın ortada kalırsın. Bende araştırıyorum almak için şuan da en iyi yorumlar alan sanı duyulmuş Delta Servis var hani telefon ettiğinde karşına birileri çıkıyor.
Şu ürüne bakabilirsin;
LG G2 D802 32 GB CEP TELEFONU-ALTIN&SİYAH

Evet, 32GB modeli 1400 lira ve aşağısı ise çok büyük ihtimal paralel ithalattır.
Ancak korkulacak bir durum yok, araştırırsınız kimdir, nedir, necidir ? İstanbul içi servisleri var mı yok mu ?
Ki zaten Hepsiburada.com gibi büyük sitelerde satılan paralel ithalat telefonların ithalatçı firmaları sıkıntı çıkartmıyor.

Son olarak, konuyu açan arkadaşa sesleniyorum. Eğer istersen 3-5 adet daha videonun youtube linkini atabilir, ham videolarını indirmeni sağlayabilirim.
G2 incelemem için internete upload işlemleri gerçekleştirmekteyim. Ham dosyalarını da Yandex.disk aracılığı ile paylaşabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı