LG G2 Kullanılır mı?

LG G2 iyi bir telefondur alacağın model paralel ihalat. G2 yerine bütçeniz olsaydı S4 önerirdim.

S4'de de ısınma sorunu var diyorlar.Z1 Nasıldır ?

Bütçen uygunsa, G2 yerine Z1 öneririm. Ekranı kötü diyen arkadaşlara aldanma, ekranı çok güzel. Sadece adamlar ekrandaki renkleri gereğinden fazla şişirmemiş g2 ve s4 gibi. Kamerası da çok iyi. Tasarım olarak bana göre harika bir tasarımı var. Sana kalmış seçim, ama G2'de güzel telefondur alırsan sıkıntı yaşatmaz, s4'e hiç bakma bile. z1 veya g2 arasından seçimini yap bütçene göre. Şimdiden hayırlı olsun.

Katılıyorum.

S4 Performans kısmında 4.sırada kalıyor. Oldukça büyük fark yaratır gibime geliyor. Hem S4'ün Exynos işlemcisinde ısınma var diyorlar.G2 Alınabilir fakat kullanımı beni rahatsız etti. Kasa kalitesi yönünden iyi bir şey almak istiyorsan Xperia Z1 çünkü kasasında cam var. Camın altıda metal büyük ihtimal. Bu çizilme sorununu ortaya çıkarıyor ki hemen hemen hepsinde kılcal çizilmeler var. Bi film ile halledilir. Hem suya dayanıklı bir cihaz . Birde ses kalitesi düşük diyorlar Z1 için.

G2'nin kullanımı sizi rahatsız ediyor çünkü alışkanlıklarınızdan kurtulmak biraz zaman alacaktır.
Ben akıllı telefon camiasına G2 ile girdim ve hiçbir zorluk çekmeden kullanıyorum.

Ne ben G2 hariç diğer telefonları düzgün kullanabiliyorum, ne de bir başkası benim telefonumu.
Telefonu eline verdiğimde açamayan arkadaşlarım bile çok oldu.
Alışkanlıklarınızdan kurtulmanız 3-4 hafta alıyor. 3-4 hafta sonra tamamiyle uzmanı oluyorsunuz telefonun.

G2' diye diretmemin tek sebebi de fiyatıdır. Fiyat/performans dengesi en iyi telefonlardan biridir hatta en iyi telefondur.

G2'nin kullanımı sizi rahatsız ediyor çünkü alışkanlıklarınızdan kurtulmak biraz zaman alacaktır.
Ben akıllı telefon camiasına G2 ile girdim ve hiçbir zorluk çekmeden kullanıyorum.

Ne ben G2 hariç diğer telefonları düzgün kullanabiliyorum, ne de bir başkası benim telefonumu.
Telefonu eline verdiğimde açamayan arkadaşlarım bile çok oldu.
Alışkanlıklarınızdan kurtulmanız 3-4 hafta alıyor. 3-4 hafta sonra tamamiyle uzmanı oluyorsunuz telefonun.

G2' diye diretmemin tek sebebi de fiyatıdır. Fiyat/performans dengesi en iyi telefonlardan biridir hatta en iyi telefondur.

O ekranı beni benden alıyor. Ve sıfıra yakın çerçeveli olması...

Xperia Z1'de yüksek grafikli oyunlara girdiğinizde bir süre sonra arka üst kısımda bir ısınma oluyor, ama fazla derecede değil. Normalde ısınma olmaz. Ses kalitesi olarak ne çok iyi ne çok kötü. Hoparlör sadece alt kısımda var uzunca. Güncelleme ile ses kalitesini daha iyi yapmaya çalışıyorlar orta seviye diyebilirim ses için. Kasa kalitesine laf ettirmem ama asla, elinize aldığınızda telefonu plastik değil de metal ve premium bir his veriyor. Zaten araba yapımında kullanılan alüminyum tarzı bir malzemeden üretilmiş. Çizilme konusunda ise telefon iki kere yere sert şekilde düştü ve yaklaşık 7 aydır kullanıyorum telefonu en ufak çizik dahi yok. Ne kılıf ne kap ne de jelatin kullandım bunca zaman o konuda şüpheniz olmasın. z1 hakkında daha fazla sorularınız olursa elimden geldiğince yanıtlarım.

Hocam S4'ü elinize alın ve Super Amoled teknolojisine "Merhaba" deyin. Ayrıca Samsung, LG'ye göre daha kaliteli. Lg'ye kalitesiz demiyorum hemen laf sokmaya çalışmasın kimse. Ama LG G2 bana bir LG G FLEX kadar güzel gelmedi açıkça söyleyeyim.

Hocam S4'ü elinize alın ve Super Amoled teknolojisine "Merhaba" deyin. Ayrıca Samsung, LG'ye göre daha kaliteli. Lg'ye kalitesiz demiyorum hemen laf sokmaya çalışmasın kimse. Ama LG G2 bana bir LG G FLEX kadar güzel gelmedi açıkça söyleyeyim.

Ben de Süper AMOLED kullanıyorum 16 aydır. Ama artık sıktı gibi. İlk başlarda güzeldi. Sonradan güneş altında parlaklığı yetersiz kalmaya başladı. Ve IPS ekran bu parlaklık konusunda daha iyi olması gerek. + Samsung ile G2 yi yan yana koyunca o şıklık ta farkediyor be :) Bir de samsungun klaski kasa anlayışı ; Nerdeyse her telefonun kasası , ön ve arka görünüm yani aynı. + O kasası çok kalitesiz be kardeşim. Hayırlı günler.

Hadi hepsini geçtim de HOPARLÖRÜ alt tarafta lg G2 de. Bu konuda S4 alırsan ( Benim telefonun da altında ) baya bir sıkıntı çekersin. Mesela müzik dinleyeceksin ve masanın üzerine mecbur ekran altta kalacak şekilde koymalısın, ama G2 de öyle değil :)

Ekran parlaklığı ;

LG G2 vs. Samsung Galaxy S4 Smartphones Comparison Smackdown - YouTube

Ben şahsen neredeyse her telefonu kullandım. Amoled ekranı Samsung kullandığından beri kullanıyorum gözüme her zaman güzel geldi. Özellikle S4 ve yukarısında çok hoş geldi gözüme.

Arkadaşlar LG G2'nin farklı program versiyonları var. Çok önemli bir nokta, alıcıları mutlaka dinlemeli.

Bu telefonun eski program versiyonu D80220B-SEA-XX'dur. B ibaresinden anlaşılacağı üzere.
Bu programlama versiyonunda ısınma, kamerada donma, çabuk pil tüketimi gibi sıkıntılar mevcut.

Ancak daha sonraki C ve D versiyonlarında bu sıkıntılar tamamen yok edildi. Yani B versiyonunu kullanan biri çıkıp da bunun kamerası donuyor dedi diye tüm telefonda sıkıntı var demek değildir.
Kesinlikle ama kesinlikle bu fiyata en iyi telefon hala G2 diyorum arkadaşlar.

BilgisayarKurdu, telefonun kutusu açmadan bu versiyonlardan nasıl emin olabiliriz, yardımcı olursan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı