LG G2 Lollipop Güncellemesi

İbrahim Cann

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu güncelleme bana geldi. PC Suite'den ama yapsam mı bilmiyorum. Eksileri artıları nelerdir? Birde birçok kişide hatalar oluşmuş şarj sıkıntısı falan o konuda ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata yok kardeş. Ben çok beğeniyorum. Şarj düzeyi biraz azalmış olabilir ama farketmedim ben o kadar. Aksine çok güzel oldu bana göre. Arayüzü harika eski arayüzü çok kötüydü. Tabi bunlar benim görüşüm seni bilemem ama 2 kat daha şık oldu diyebilirim. :)

G2 gerçek G2 oldu denilebilir. Kamera daha iyi oldu. Sıkıntı olarak 2 gün gibi bir süre bildirim ledinin çalıştığını görmedim. Sonra kendiliğinde düzeldi. Batarya performansı daha iyi olmuş eskisine göre biraz daha uzun gidiyor. Sanal tuşlar istediğin uygulamaya özel gizlenebiliyor. Ön kameraya yumruk yaparak fotoğraf çekebiliyorsun. Ram kullanımı biraz daha iyileştirilmiş. Kısaca güncellemeni öneririm. Ben herhangi bir eksikliğini yaşamadım.

Ben kullandım tekrar kitkat'a döndüm.Isınmadan dolayı telefon 'da kapanma va şarj'da eskisine göre çabuk bitiyordu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı