LG G2 Mavi Ekran Sorunu

Sualp_07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben LG G2 kullanıyorum. Belli bir süredir batarya ile ilgili bir sorunum vardı bugün o sorunu bataryayı değiştirerek hallettim. Telefonu aldığımda sarja takın %100 olduğunda telefonu açın dedi. Bende telefonu eve geldiğim de sarja taktım sarjı %100 oldu ve telefonu açtığımda pin kodunu girdim ve kapandı. Bu sırada telefonun bildirim ışığında kırmızı ışık yanıp sönüyordu. Biraz bekledim ama hala kırmızı ışık yanıp sönüyordu bende telefonu açtım direk karşıma mavi bir ekran geldi ve açtığımdan beri mavi ekran geçmemekte. Ne yapmam gerek ?

Sarjdan çektiğimde mavi ekran gitti ancak telefon şuan hiçbir şekilde açılmıyor sarja taktığımda kırmızı ışık yanıp sönüyor.

Bataryayı siz mi değiştirdiniz? Ayrıca takılan batarya orjinal mi? Normalde batarya telefona gömülü olduğu için servis dışında müdahale etmek riskli. Eğer teknik servis değiştirdiyse geri yollayın.

Bataryayı siz mi değiştirdiniz? Ayrıca takılan batarya orjinal mi? Normalde batarya telefona gömülü olduğu için servis dışında müdahale etmek riskli. Eğer teknik servis değiştirdiyse geri yollayın.
Bataryayı ben değiştirmedim servis değiştirdi. Takılan batarya orjinal bataryadır. Teknik servise değiştirdim.

Onu servise götürüp servise "Kardeşim ben sana bataryayı değiştir diye verdim, sen telefona mavi ekran verdirttin." demelisiniz.
Telefonu şimdi yaptırmaya verdiğim ama yaptıramadığım yere götürdüm ve durumu gerçekten ciddi bir şekilde açıkladım ve telefonu verdim.'Tamam yarın sabah yeniden gelin.' dediler. Bakalım bu sefer ne olacak.

Telefonu şimdi yaptırmaya verdiğim ama yaptıramadığım yere götürdüm ve durumu gerçekten ciddi bir şekilde açıkladım ve telefonu verdim.'Tamam yarın sabah yeniden gelin.' dediler. Bakalım bu sefer ne olacak.
Selamun aleykum g2 de aynı sıkıntı bende de var ya simdi baslarda telefon durduk yere kapanıyordu arka kapağını açıp batarya ile oynuyordum sağa sola sonra telefon aciliyordu sonra geçen gün kapandı gene aynı işlemleri yaptım bu sefer hiç tepki vermedi sarji bitti sandim sarjida vardi ama sarja taktim sonra gene tepki vermedi sarjda batarya ile oynayinca lg logosu geliyor ve sonra mavi ekran geliyor sarjdan çıkarınca gene kapanıyor gidiyor burada ki telefoncuya vermistim adam power entegresinde sıkıntı var dedi ama siz batarya demissiniz bataryayi degistirsem cozulur mu sıkıntı birde siz nasıl hallettiniz sorunu

Selamun aleykum g2 de aynı sıkıntı bende de var ya simdi baslarda telefon durduk yere kapanıyordu arka kapağını açıp batarya ile oynuyordum sağa sola sonra telefon aciliyordu sonra geçen gün kapandı gene aynı işlemleri yaptım bu sefer hiç tepki vermedi sarji bitti sandim sarjida vardi ama sarja taktim sonra gene tepki vermedi sarjda batarya ile oynayinca lg logosu geliyor ve sonra mavi ekran geliyor sarjdan çıkarınca gene kapanıyor gidiyor burada ki telefoncuya vermistim adam power entegresinde sıkıntı var dedi ama siz batarya demissiniz bataryayi degistirsem cozulur mu sıkıntı birde siz nasıl hallettiniz sorunu
Batarya yı değiştirdiğim de sorun düzeldi ancak telefon cidden hasarlı olduğu için beni fazla götürmedi bataryayı değiştirdikten yaklaşık 3-4 ay sonra telefon mefta oldu. Kullanmıyorum artık G2 yi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı