Lg G2 mi? HTC One (M7) mi?

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu 2 telefondan birini alacağım. Bir daha telefon almayacağım için uzun süre kullanacağım, o yüzden beni yıllarca götürmesi lazım. Hangi telefonu almalıyım? Performans olarak Lg ama kalite ve yazılımsal konuda HTC diye düşünüyorum ama sizin yorumlarınızda benim için çok önemli?

Eğer G3 mü, One (M8) mi denseydi HTC derdim ama; One (M7) bir yerden sonra performansını ciddi ölçüde yitirecek, sanırım şu an bile cihazda kimi oyunlarda takılmalar var. Bu iki cihaz arasındaki seçimim G2'den yana olurdu, en azından S800 işlemci daha bayağı bi güncel kalır diye düşünüyorum. Kolay gelsin.

G2 gibi güncel ve daha üst seviye donanımlara sahip bir telefon varken HTC ONE alınmaz.
HTC ONE artık eski nesil olarak kaldı, devir SnapDragon800, Adreno 330 devri. 13MP kamera devri, 3000mA pil devri, devir 5,2INC keskin ve parlak ekran devri. Kesinlikle G2 almandan yanayım.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. VatanBilgisayar'da Fiyat 1700 olmuş.. Haftasonu düşer mi fiyat acaba?

Sizce ne yapmak lazım? Hepsiburadaya felan pek güvenmiyorum. Tamamen benim ile alakalı. Lg garantisi 2 yıl geçerli sanırım. Teknosa'dan almak mantıklı mı?

İthalatçı firmanın da LG Türkiye'nin de garantisi 2 yıl olur.
Hepsiburada.com kargo ile getirir, ufak bir kontrolün ardından imzalarsın, kontrol ettim ve ürünü teslim aldım diye.

Güvenmediğin kısım ithalatçı firma olmalı bence. Ki sorunu çözmenin en iyi yöntemi ithalatçı firmayı arayıp konuşmak.
Şuan benim telefonlarıma bile çıkmıyorlar :) :) :) Ufak bir güncelleme için bile LG Türkiye ile muhatap oluyorum.
Onları arıyorum ve oradan oraya oradan oraya, karşıma en yetkili ve bilgili insan çıkana kadar el değiştiriyoruz, hizmet alıyorum :)
Yinede İstanbul/Sirkeci'de servisleri var, sıkıntı olunca gidiyorum. Güncelleme amaçlı işim oluyor genelde.

Yinede 350 lira için bu hizmetten mahrum kalmayı göze alırım ben. Çünkü 1700 lira ile 1350 lira arasında çok fark var. 1700 liraya ufak bir ekleme yapıp neler neler alınıyor.

Yinede kendi distribütörü tarafından garantili ürünleri almak daha güven verir insanlara. Karar sizin açıkçası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı