LG G2 vs HTC ONE M7

G2 daha hızlı bir cihaz, ekranda kullanılan paneli daha iyi ve ekran boyutu büyük olmasına rağmen küçük bir kasada. Şarjı biraz daha iyi olabilir ayrıca. M7 ise malzeme kalitesi ve ses kalitesiyle öne çıkıyor. Bana göre G2'nin al benisi daha fazlaydı. O yüzden G2 tercih ettim. Açıkçası senin için malzeme ve ses kalitesi en öncelikli kriterler değilse M7 almak için önemli bir neden yok.

Bundan 10 gün önce çok çok uzun araştırmalar sonucu eşime LG G2 telefon aldım. Gözlemlerimi özetlemek gerekirse;

- Telefonun paneli çok çok iyi.
- Ekranı çizilmeye karşı dayanıklı ama arkası çok müsait çok dikkat ettik ama 3. günde ufak bi çizik oluştu.
- İlk şarjı tam olarak bitirip kapalı olarak %100 şarj ettik şuan normal kullanımda 2 günü biraz geçen kullanım süresine sahip.
- Çok performanslı bir cihaz her türlü oyunu sorunsuz açabilecek güçte.
- Büyük telefon takıntınız var ise almayın.
- 4.4.2 versiyon ile geliyor içersindeki sistemi çok güzel bir şekilde kişiselleştirmişler çok beğendim.
- Kendim samsung s4 kullanıyorum ama LG G2 gönülleri fethetti.

Son düzenleyen: Moderatör:
One m7 gerçekten güzel bir telefon ama bana sorarsan hem donanım olarak hemde tasarım olarak G2 bir adım önde. Ben olsam G2 32 gb alır keyfime bakardım.:D

M7 her bakımdan çok güzel bir telefon ama donanım hataları var.
İnternette küçük bi arama yaparsan görürsün.

G2 kullanıyorum panelin görüntüsü güzel fakat kronik bi sıkıntısı var. Fazla ısınmadan dolayı sarı lekeler çıkıyor bazı G2lerde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı