LG G2 mi Sony M4 Aqua mı?

hoodz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon alacağım G2 ile m4 aqua arasında kaldım. Malzeme kalitesi, sağlamlık, hız ve kamera yönünden hangisi üstün? Hangisini önerirsiniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bence M4 Aqua alman daha mantıklı olacak çünkü :
* Öncelikle telefon 2015 de çıkmış yeni bir ürün güncelleme konusunda daha avantajlı olacaktır bence

* Suya dayanıklı olması oldukça güzel bir avantaj ayrıca G2 kullanan bir arkadaşım vardı telefonun yan kenarları çok ince (bu güzel ama dayanıklığı kotu etkiliyor biraz ) ekran kırılmıştı düşürdüğünde (ama bu ondan kaynaklanan bir sorunda olabilir kötü kullanıyordu etkilemek istemem fazla eğer onu seçersen kılıfsız kullanmamanı tavsiye ederim.)
(eklemek istedim galiba M4 de gorilla glass yok G2 de ise gorilla glass 2 var) (drop testlere bakabilirsin eğer istersen tavsiye ederim :p)

* Tasarım kesinlikle M4 de daha iyi G2 plastik kasası çok hoş bir his uyandırmıyor insanda

*Performans açısından net bişey diyemem
M4:
64 bit Qualcomm Snapdragon
Sekiz Çekirdekli işlemci
(Dört Çekirdek 1,5 GHz + Dört Çekirdek 1,0 GHz)

G2:
Qualcomm®Snapdragon™2.26 GHz
Dört Çekirdekli işlemci

test videolarını bakmanı tavsiye ederim

* Kamera konusunda aynı kanalın yaptığı testler bunlar
M4:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
13 MP OIS<arka 5 MP<ön
G2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
13 MP OIS <arka 2.1 MP<ön

Ben olsam M4 alırdım heralde ki bir kaç sitedeki fiyatlara baktığımda daha ucuz gördüm ama kararı sen ver bunlar benim düşüncem ve 2 telefonu da kullanmadım sadece gözlem :D

Son düzenleme:
Sadece şunu demek istiyorum, Sony bu telefona güncelleme vermeyeceğini söylemiş.
Lg G2 ekranı daha hoş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı