LG G2 N11.com mu? Hepsiburada mı?

Kubilay İmreks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, LG G2 telefonu almaya karar verdim. İnternetten almam bir sorun olur mu? Yoksa gidip elle mi alayım? Kararsız kaldım ve hangi siteden alayım n11 mi? Hepsiburada mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten almanız sorun olmaz da güvenilir yerden alırsanız iyi olur. Ürünü satan satıcının "Yetkili Distribütör" garantisi verip vermediğine dikkat etmelisin örneğin. Elden alma imkanınız varsa o daha mantıklı olabilir. Kargo bekleme gibi falan derdiniz olmaz.

N11 veya Hepsiburada, LG G2 model telefonu zaten Distribütör firma garantili değil, ithalatçı firma garantili olarak satıyor, ucuz olma sebebi de bu.
Siteleri değil, firmaları karşılaştır derim. Ara sor, şu telefonun ithalatçı firması kim de.
Telefon ile ulaşabiliyorsan servise sıkıntı yok. İstanbul içi servis varsa sıkıntı yok.

Mesela ben Hepsiburada.com'dan aldım kargo ile, ufak bir güncelleme için servise göndermem gerekti, telefonumu açan bile olmadı :)
Mecburen Sirkeci'deki adreslerine gittim, verdim.

Kargo ile gelmesinde bir sakınca yok, görevlinin uzattığı kağıdı imzalamadan önce telefonu kontrol etmen yeterli.

Ben de lg g2 alacaktım. Ayın 3'ünde siparişimi verdim hepsiburada'dan ayın 5'inde geldi ama ürün kullanılmıştı ve ekranında karıncalar halay çekiyordu. Alır almaz yolladım tekrar. Biliyordum hepsiburada'nın düzgün bir firma olmadığını ama doğrusu bu kadar da beklemiyordum. Bir daha hepsiburada'dan hayatta alışveriş yapmam, asla! Ek olarak reklam mı olacak bilmiyorum ama akakce.com'dan en uygun fiyata bakabilirsin. ''Distribütör'' işaretini seç bence. İthalatçılar ile uğraşma yoksa çok başın ağrır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı