LG G2 OTG Flash Bellek Görmüyor

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, OTG kablosu ile fare yada klavye bağladığımda sorunsuz olarak çalışıyor. Ama USB bağladığımda görmüyor, fat32 ve ntfs formatlarında biçimlendirerek denedim ve olmadı. Evde baş tarafı kırık bir USB var ve sadece onu tanıyor, ama o bozuk hep bağlantı kopuyor. :( Diğerlerini neden okumuyor acaba?

Bu konularda fazla bilgili değilimdir fakat ben de daha önce böyle bir sorun yaşadım. Senin dediğin gibi fare, klavye okuyordu fakat flash bellek okumuyordu. Yeni bir otg kablosu alarak sorunu çözdüm. Flash belleklerinde de bazı sorunlar olabilir. Yeni bir bellekle denemende de fayda var.

Bende LG G2 kullanıyorum, böyle bir sorun yaşamadım. Yeni bir OTG kablosu satın alın ve deneyin belki sorun çözülür. Çözülmez ise sorun yazılımsal bir sorundur inşallah. :)

Evet, hala o ROMdayım. :D OTGde Sorun olduğunu sanmıyorum, param kısıtlı olduğundan tek birşey alma şansım var. O bozuk olanı tanıyor ya, o Sandiskin 4GBlık modeli, onu okuyor ama dediğim gibi kırık kendisi. Teknosada Aynısının 8GBlığı var, onu almayı düşünüyorum. :D

Ben otg ile 1 TB 2,5" hdd bağlıyorum onu bile görüp çalıştırıyor. Daha kaliteli bir OTG kablo alın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı