LG G2 Parlak jelatin

Emre Gnc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugun dikkatimi çeken bir şey oldu.Lg G2'de parlak jelatin kullanıyorum ama görüntüsü beyaz kısımlarında 3 tane renk görüyorum yani pixel pixel forumlarda parlak jelatinler daha iyi görüntü verir diyorlar ama s4 de mat jelatin kullanıyorum görüntüsü daha iyi pixel pixel deyil parlak jelatinden fazlasıyla önde hemde daha kaygan cok rahat ama beyaz kısımlarda hafif sarı gösteriyor en yakın zamanda mat taktırmayı düşünüyorum sizce yanlış bir karar mi olur?

Çok memnunum, çizilme falan yok, en ufak görüntü kaybı yok, dokunmatik hassasiyetinde azalma yok, hava kabarcığı derdi yok.Şiddetle tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu kendimiz takabiliyor muyuz? Ayrıca istediğimizde çıkarabiliyor muyuz? (İnternette sorun var video açılmıyor)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı