LG G2 ROM Yükleme Sonrası Açılmıyor

melih_11

Kilopat
Daha fazla  
Root yapıp ROM yükledim ve AOSP Extended sayfasında kaldı. Yeniden başlattım vesaire. Artık factory reset sayfasına da gelmiyor, download moda da girmiyor. Batarya simgesi sanırım ROM'dan kalan bir şey yeni çünkü ama hangi tuşa basarsam basayım pil göstergesine geri dönüyor. Aklıma gelmediği için böyle bir şey olacağı biraz endişeliyim. Telefonum açılmıyor ve salaklık yaptığımı da sonradan fark ettim. Yardımcı olun lütfen. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerde kaldığını gösteren bir fotoğraf atabilir misin?
Bir de güç tuşuna 15 sn basılı tutup telefonu kapatın. Ardından güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun LG yazısı geldiğinde ses arttırma ve ses kısmaya basılı tutup deneyin.
Senin sorunun bootstack yüklememişsin.

Bir de güç tuşuna 15 sn basılı tutup telefonu kapatın. Ardından güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun LG yazısı geldiğinde ve ses kısmaya basılı tutup deneyin.

Arkadaşın dediğini yapıp TWRP'ye girince telefona LineageOS ve Gapps dosyaları olan bire SD kart takıp LineageOS flashlayabilirsiniz.

Bir de güç tuşuna 15 sn basılı tutup telefonu kapatın. Ardından güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun LG yazısı geldiğinde ses arttırma ve ses kısmaya basılı tutup deneyin.
Senin sorunun bootstack yüklememişsin.
Bootstack yükledim ama sonrasında wipe cache yapmadım sorun bu mudur ? EDİT: İnternette yazan tuşlar işe yaramadı ses açma ve kısma açtı factory reseti ama hala takılı kalıyor. Kaldığı bölüm de aosp extended yazıyor devre şemasında animasyonlar var ama açılmıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu bölüm. Ayrıca @TerabyteForever Twrp'ye @MD0L sayesinde girdim ama SD kart slotu bulunmuyor. Şimdi ben stock romu yükleyip yeniden mi deneyeyim yoksa bilgisayardan rom atmanın yolu var mı ?

Bootstack yükledim ama sonrasında wipe cache yapmadım sorun bu mudur ? Tuşların hiçbiri işe yaramıyor neye basarsam basayım ne download mode açılıyor ne de factory reset olmuyor. Kaldığı bölüm de aosp extended yazıyor devre şemasında animasyonlar var ama açılmıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu bölüm. Ayrıca @TerabyteForever Twrp'ye keşke girebilsem hiçbir şeye giremiyorum loop oluyor yeniden başlıyor he bir de eğer usb ile bağlıysa bir yere bu sefer hiç açılmıyor sadece bataryayı gösterdiği ekrana dönüyor.
Dostum güç tuşuna 15 sn basılı duttuğunda her telefon kapanır. İlkten kapat sonra güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun LG yazısı geldiğinde ses kısma + ses arttırmaya basılı tut.

Dostum güç tuşuna 15 sn basılı duttuğunda her telefon kapanır. İlkten kapat sonra güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun LG yazısı geldiğinde ses kısma + ses arttırmaya basılı tut.
Loopa alıyordu kendini. Takılı kalma hakkında maggisk mi yüklemem gerekiyor, bir sayfada görmüştüm.
Şu an loopa girdi yine kendini tekrarlıyor tuşlar işe yaramıyor.

Loopa alıyordu kendini. Takılı kalma hakkında maggisk mi yüklemem gerekiyor, bir sayfada görmüştüm.
Şu an loopa girdi yine kendini tekrarlıyor tuşlar işe yaramıyor.
Yazılımın tuşlarla alakası yoktur hocam. Benim önceki dediklerimi yaparsan twrp ye ulaşırsın. Ya sen yapamıyorsun ya da tuşlar bozuldu.

Şu an ulaştım ama her deneyişimde açılmıyor maalesef. Şimdi hayata döndürmek için ne yapmalıyım ? LG flash tool ile tanımıyor telefonu, download moda alamıyorum. Bilgisayardan bir şey de atamıyorum içi boş gözüküyor şu an.

Şu an ulaştım ama her deneyişimde açılmıyor maalesef. Şimdi hayata döndürmek için ne yapmalıyım ? LG flash tool ile tanımıyor telefonu, download moda alamıyorum. Bilgisayardan bir şey de atamıyorum içi boş gözüküyor şu an.
Hocam TWRP açılıyor da download mod neden açılmasın bu kadar bilmezken neden kalkıştın bu işlere? Telefonu tamamen kapat ardından usb yi takarken ses kısma tuşuna basılı tut download mod açılır. Eğer açılsa bile telefonu pc görmezse aygıt yöneticisinden COM'u sırayla değiştirmeyi dene.

Cihazı tam olarak kapamak çok zor Power off yaptım Twrp'den hala şarj ekranında güç tuşuna basınca usb takılı olmasa bile şarjı gösteriyor. Ayrıca bu kadar sorun yaşayacağımı zannetmiyordum Bootstack bile yükledim ama açılmıyor ne yapabilirim ki. E ayrıca download moda girmek yerine logodan sonra da şarj göstergesini gösteriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı