LG G2 Telefonun Kendini Yeniden Başlatma Sorunu

keskin77

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;
LG G2 kullanıcısıym. Telefonu alalı 4 ay oldu. Gayet memnunum ama bügün Google Chrome 'de gezinirken
bir resim galerisinde resimlere bakıyordum ve birden sıradaki resmi yükleyemedi bekledim. Sonra bir anda telefon kapandı ve yeniden başlatıldı. Açıldığında hiçbir sorun göremedim ve gün içinde tekrarlanmadı bu olay. Acaba virüs mü vardı ya da bu fotoğrafı yüklememe ile ilgili bir sorun mu? Sizce telefona format mı atmalıyım? Kendi ayarlarından fabrika ayarlarına tekrar yükleyerek format atsam garantiden çıkar mı?
Format atmak olayı değiştirir mi? Yani kısaca kafam karıştı. :)
Yardım eden yorum yazan herkese teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Free AV olarak Avast! Mobile Security CHIP Online'ın testlerine göre 2. oluyordu. (Ücretliler de bu teste dahildi.) Ayrıca telefonda kasmaya sebepte olmuyor. Ayrıca telefona hard, soft, factory formatlarından herhangi birini atmak garanti dışına çıkarmaz yada cihazı bozmaz. Ayrıca büyük ihtimalle virüs değildir. Telefon o sıra aşırı takılmıştır ve kendine reset atarak bu durumdan kurtamaya çalışmıştır.

Yorumlar için teşekkürler
Fakat lg g2 gibi bir telefonun çok takilacagini sanmiyorum ? 
Ve birde virus programlarinin telefonu koruduğunu düşünmüyorum ve zaten çok birşey indiren veya yukleyen biri degilim

İllaki birşey indiren biri olmana gerek yok. Hackerler şifrelerini çalmak için telefonunla bir iletişim halinde olabilir ve illaki bir adet virüs programı kur o telefona.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı